Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok be a...

Mennyire tartjátok be a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Itt vidéken nem nagyon foglalkoznak vele (közepes méretű város), én soha nem foglalkoztam sem ezzel sem a maszkhordásos hülyeséggel. Érdekel hogy Pesten pl mi a helyzet?
2021. febr. 13. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Itt zombieland van
2021. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Itt azért be kell tartani, néha lelkes a rendőrök, és bírságolgatnak.

Aki mászkálni akár, az ír/írat magának engedélyt.

2021. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Betartjuk. 8-ra mindenki megérkezik a házibuliba és 5-ig senki nem megy el.
2021. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most is 600 méterre a lakhelyemtõl írok
2021. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken nem is feltétlen kell maszkot hordani, Kecskeméten meg hétfőtöl.

Egyébként a szomszédba átugrom néha, meg nem mindig otthon alszom.

2021. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
100%-ig betartom. Nem azért, mert félek, hogy mi lesz, ha elkap a rendőr, hanem azért, mert szeretném, ha mielőbb vége lenne ennek a helyzetnek, és ehhez minél több ember együttműködésére szükség lenne.
2021. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Betartom, és nem azért mert foglalkoznak vele vagy nem foglalkoznak vele. Nem érdekel hogy ki mit csinál, én nem érzem magam attól faszagyereknek hogy szabályt szegek.

Van némi szociális érzékenységem és társadalmi felelősségtudatom. Ha most ezt kell tenni annak érdekében hogy minél hamarabb visszaálljon a rend, akkor megteszem és nem hisztizek rajta mint valami ötéves.

2021. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én nappal se megyek ki, nem hogy éjszaka. Pont ennek nincs semmi hatása rám, csak a maszkhordás, de az mindenkire.
2021. febr. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam csak kint 8 után Pesten, nagyon kevesen voltak az utcákon, csak taxisokat, futárokat és kutyasétáltatókat láttam szinte.

Maszkhordást betartják legtöbben, boltokban rászólnak az emberekre ha nem megfelelően hordják.

Agglomerációban van a lakhelyem, itt csak a központi részen kell(ene) hordani utcákon, de sokan nem tartják be, mert szerintem sokan nem is tudják, hogy kéne ott is, de boltokban betartják itt is.

2021. febr. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Betartjuk. Pesti agglo, kertesház, így a kutyával nem kell este kimenni, és kisiskolásak a gyerekeink, szóval nem okoz komolyabb gondokat. Úgyis minden zárva, ahová mehetnék, a kiskamasszal meg legalább nem kell vitatkoznom, hogy nem maradhat péntek este se sokáig a barátnőjénél. ;)
2021. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!