Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Saját magamba szerelmes...

Saját magamba szerelmes vagyok mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta.
2021. febr. 13. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lehetséges magadba szerelmesnek lenni. Lelkeknél a szerelem akkor létezik, ha a két identitás ellentétek. Ebből következik, hogy a teljes önazonosság felé nem érezhetsz szerelmet.
2021. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van.Önámítás lehetett.
2021. febr. 14. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es, akkor az ikerláng szerelem, már ha létezne olyan, tévedésen alapszik?

Nem vitatom, amit írtál, mert soha életemben nem voltam annál szerelmesebb, mint amikor megismertem egy habitusban teljesen különböző, ugyanakkor fontos dolgokban nagyon hasonlóan gondolkozó férfit. Mondjuk a külsejéért is oda voltam, de éreztem valami plusz mágneses vonzást, amit még soha senkinél.

Az ikerlángok meg nagyon hasonlítanak, külsőre is az elmélet szerint. Ismerek néhány ilyen párt, idős emberek (voltak), hihetetlen harmónia áradt belőlük, az a fajta kapcsolat, amibe lehetetlen kívülről beférkőzni. Én mégsem érzem azt, hogy egy magamhoz hasonlóba bele tudnék szeretni.

2021. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!