Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed arról hogy 10-12 éves kislányok a neten irogatnak fiúkkal, és szerelmes üzeneteket küldenek?

Figyelt kérdés
Engem feltud b@szni.. Ha nekem lesz gyerekem fogok is rá vigyázni.

2020. dec. 14. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem amíg csak írogatnak, nincs vele gond.
2020. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

azért a netes irogatások sem teljesen rosszak, annyit viszont le kell fektetni hogy képet ne küldjenek, ne beszéljenek meg találkozót.


saját tapasztalat: 14 voltam mikor egy 17 éves faszi bejelölt és elkezdtünk beszélni. röviden annyit hogy 'összejöttünk', megmutattam neki hogy vagdostam magam ő meg felhívta a szüleim.

borzasztóan kiakadtak, ha apám nem kap el a kapuban el is szöktem volna.

mérges lettem, és többet nem írtam vissza neki emiatt. ma már bánom, hisz csak jót akart és ahogy viszonoztam az borzalmas volt, nagyon szégyellem.

Misi, ha épp olvasod sajnálom.

2020. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj ha csak írogatnak egymásnak? Az nem inkább aranyos? Amúgy meg nem minden 10-12 éves lány ilyen. Ne általánosíts.

"Ha nekem lesz gyerekem fogok is rá vigyázni."

Jól teszed...de ez, hogy jött ide? A szerelmes üzenet nem veszélyes.


Itt természetesen úgy értem, hogy a fiú is az ő korosztályukban van.

2020. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmes üzenetekkel nincs semmi baj, az normális abban a korban, ki nem kapott/írt általánosban valakinek?

Viszont itt gyk-n a 18+os topicban írt egy lány, elmondása szerint 12 volt (tudjuk, hogy akadnak azért kamusok is szép számmal), de olyanokat írt ki kérdésnek, ami még bőven nem való neki!!!

2020. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rosszul vagyok az ilyen "Annyira szeretlek! Én is téged Szívem! Együtt leszünk örökké! +száz szív meg sírós emoji" üzenetektől. Ráadásul általában az ilyenek hemzsegnek a nyelvtani hibáktól.

Megmagyarázni nem igazán tudom, hoyg miért. Talán mert nem hiszem el, hogy (ennyire) lehetnek szerelmesek, az ilyenek max egy hónapig ha tartanak. Lehet, hogy mivel magamból indulok ki (én sosem csináltam volna ilyet és nem tartom magam hülyének) unintelligensnek tartom őket emiatt.

2020. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 October15 ***** válasza:
30%

Megkérdezhetném a kérdezőt és az 5-öst hogy ti mégis hol találkoztok 10-12 évesek "szerelmes üzeneteivel"? :D Kaleta alert!


Amúgy amíg hülyeségeket írkálnak addig nincs baj.

Az meg hogy majd te vigyázol a sajátodra... oh láttam én már olyan jól vigyázó szülőt, hogy a 16 éves lánya egy 12 éves érzlemi szintjén nem állt mert nem is buborékban hanem kb egy cellában tartotta...

2020. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Insta tele van ilyen oldalakkal.

Azzal egyetértek, hogy nem jó, ha buborékban neveljük a gyereket. Én is ismerek olyat, akit az anyja nagyon szigorúan nevelt, meg is lett a hatása.

2020. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

6-os

Én is erre gondoltam.

Hogy hol irogatnak nekik. Az insta úgy tudom korhatáros.

Amúgy az is lehet hogy zsaruk irkálnak kislányok nevében és így vadásznak pedofilokra. Ez nem lehetséges?

2021. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

De lehetséges, ahogyan az is, hogy kimész az utcára és elüt egy zuhanó repülő.

2021. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értelek kilences, de azért ment a zöld. Biztos igazad van.

8-as voltam

2021. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!