Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 éves lettem nem érzem már...

26 éves lettem nem érzem már fiatalnak magam, úgy mint 18-20 évesen. Normális érzés ez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Én holnap leszek 27

Nagyon öregnek érzem magam.

Amolyan kilatastalannak az életem.

Pedig van munkám autóm minden ami kell.

Valamilyen szinten nem vagy már olyan fiatal mint 9-10 éve ez természetes és ez évről evre rosszabb lesz ameddig el nem fogadod.

2021. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális, de én is hasonlóan érzek, 25 évesen.
2021. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális és egyben nem.Emlékszem hol voltam 26 évesen,rehabon,ezért is emlékszek vissza arra amikor ott ünnepeltem a születésnapomat,azt kívántam hogy bárcsak fiatalabb lehetnék én is,olyan 14 éves,és akkor teljesen máshogy állnék az élethez mint most,mert most már tudom hogy mi történt velem azóta.És akkor 26 évesen nem is éreztem jól magam,úgy éreztem elszalasztottam az időt és a lehetőséget.Most itt vagyok 33 éves fejjel és szeretnék 26 éves lenni.Mert most se jó,most is ugyanazt érzem mint akkor.De lesz még rosszabb is,mikor majd 40 valahány,vagy 50 éves leszek,akkor hogy szeretnék majd újra 33 éves lenni,mint most.
2021. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális érzés. Talán még jelentőségteljesebb, ha minden évedben 3 dolgot összeszedsz, amit eddig átéltél. Legyen az egy elvágott ujjbegytől kezdve azon át, hogy már elengedett kézzel ülsz a bilin egészen a Mount Everest megmászásági bármi. Ezzel még jobban látod, mennyi mindent átéltél már.

Csak egy tipp. Szerintem tök jó játék így mindenkitől elszigetelve.

2021. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Az emberek egyre hülyébbek, más 50 évesen sem érzi öregnek magát, és jól teszi.
2021. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Aki 50 éves, az nem most 27. Ezt azért jó tisztázni. Teljen más generáció. Teljesen más életút. De köszönjük a rosszindulatú szavakat. Remélem neked is hasonlókat mondanak majd a szülinapodon.
2021. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
23 éves vagyok. Eddig három országban éltem, 3-3 hónapot töltöttem az utcán hajléktalanként, illetve börtönben. Dolgoztam már aljamunkát is, voltam sima beosztott egy normális munkahelyen is, jelenleg pedig a saját kisebb cégemet vezetem. Nagyon jól érzem magam az életben, de egyáltalán nem fiatalként, hanem inkább nyugdíjasként.
2021. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy nagyon sok nagy változás nem történt az életembe
2021. febr. 13. 19:49
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem történt? Bölcsi, a srác, aki meghúzta a hajadat, vagy a lány, akinek te húztad meg? Iskola? Milyen tárgyak tetszettek, mik nem? Mit szerettél csinálni suli mellett / után? Miket próbáltál ki? Merre jártál kirándulni? Mikor tanultál meg biciklizni, úszni? Milyen magasról ugrottál bele a vízbe? Mennyit bírtál víz alatt? Mi volt a legnagyobb táv, amit lefutottál? Milyen középsuliba jártál? Mit dolgozol? Voltál-e külföldön? Hova szeretnél még eljutni? Milyen könyveket olvastál? Mi a kedvenc zenekarod korszakonként? Voltál-e koncerten? Mikor rúgtál be először? Hány illatot tudsz megkülönböztetni a vörösborokban? Mi a kedvenc kajád? Melyik a legtöbbet csinált kajád? Hány verset / dalt tudsz fejből, amit szívesen szavalsz / énekelsz? Milyen BMTI-od? Mi volt eleteted legkínosabb pillanata? Mikor volt a legboldogabb? Mikor volt az életed legbüszkébb pillanata? Mitől félsz (pókok, szellemek, sötét, chupacabra, ufók)? Mi a legkisebb dolog, aminek valaha örültél (egy moha alakja a ház falán)?
2021. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen vagyok most kicsit kiöregedve, vagyis tanácstalanul. 18-20 évesen még vidám fiatal voltam, azóta a felnőtt élet nem olyan izgalmas már.
2021. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!