Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire át fázhatok 20 perc...

Ennyire át fázhatok 20 perc reggeli séta után, hogy a munkahelyen egy meleg pulcsi sem elég?

Figyelt kérdés
Egy hirdetés felvevő irodában dolgozom, 20 21 foknál nincs melegebb, de amióta ez a nagyon hideg van, még [link] ilyenhez hasonló mellényt is fel kell hogy vegyek, mert különben fázok.

2021. febr. 15. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit alszol esténként? Milyen étrendet folytatsz? Van valami vitaminhiányod esetleg? Vashiány?
2021. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, legalábbis nekem ugyanez a helyzet. Mondjuk nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, lehet az is közrejátszik.


Nőknél a ciklus miatt is lehetnek olyan napok, mikor fázósabbak vagyunk.

2021. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
6-7 órát alszom. Igyekszem vitaminokban gazdag erre érkezni. Sok gyümölcsöt zöldséget eszek.
2021. febr. 15. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
8 órát lenne érdemes aludni. Húst, állati zsírokat nem eszel? Az fontos lenne. Ha nem eszel ilyesmit, akkor pótolni kéne tablettákkal.
2021. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De eszem húst is. Nem gyors éttermi mű kajákat, hanem házi ételeket.
2021. febr. 15. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor lehet meg kéne próbálni többet pihenni, hátha az segítene kicsit.
2021. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

En 28 fokra futok. 20 fok nagyon hideg.

Nezz masik munkahelyet.

2021. febr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 - nem, a 20 fok normális, nekem a lakásban szokott lenni 19-22 fok télen.

A munkahelyemen meg gyakran volt most télen 17 fok, mivel egy suliban dolgozom, és a covid para miatt folyamatosan hideg kereszthuzatot csináltak. Na ott volt, hogy kabátban ültünk.

2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!