Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet olyan lenézendő,...

Mi lehet olyan lenézendő, kirekesztő dolog bennem, ami miatt lenéznek az emberek?

Figyelt kérdés

Iskolában is ez volt. Ha odamentem másokhoz, elhallgattak. Nem szóltak hozzám. Ballagáskor mindenki csinált képet mindenkivel, csak velem nem akart senki.

Munkahelyen is ez van. Nem szólnak hozzám, levegőnek néznek. Volt valakinek a szülinapja, hozott be tortát. Mindenki evett belőle, mindenkit megkínált a szülinapos, csak engem nem. Nem az van, hogy ki vagyok meredve egy szelet tortáért, mert tudok venni magamnak, csak ez bunkóság, hogy látják, hogy én is ott vagyok, de nem kínálnak meg. Ha kértem volna tortát, adtak volna, nem hiszem, hogy nemet mondtak volna, csak rosszul esik. Meg az is szokott bántani, hogy kérdezek valamit a munkahelyen, a válasz az, hogy nem tudom, vagy lenézően azt mondják, hogy "Honnan tudjam?". Aztán fél perc múlva jön egy másik ember, és megkérdezi szó szerint ugyanazt, amit mondtam, és érdekes módon neki mégis megmondják, nekem meg nem.


A suliban az volt a baj, hogy nagyon tapadtam. Kényszeresen akartam barátkozni, látszott, hogy feszengek egy beszélgetés közben, mindenkinek a kutyája voltam, megcsináltam mindent, csakhogy egy baráti körbe tartozhassak, ami végül egy hatalmas nagy bukta lett, mert nem fogadtak be. Most a munkahelyen távolságtartóbb vagyok, már nem nyalok senkinek, és tudom azt mondani, hogy nem. De mégse vagyok jó. Ráadásul a férfiaknak sem kellek, és még szűz vagyok szégyenszemre. Soha sem volt barátom.


2021. febr. 16. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ne keseredj el!Az érték lehet hogy nem voltál együtt még senkivel!

Annak ellenére hogy, tudom hogy nem jó egyedül!

Sajnos eléggé érdekbarátságok vannak mostanában! Mindenki magával van elfoglalva és így választanak barátokat is, hogy az nekik is hasznos legyen ( nem mindenki, csak nagyrészt!)

Én sokakkal jóban vagyok, de senkivel (a rokonságon kívül) nem vagyok puszipajtás!

Számít hogy, vidám légy pozítiv kisugárzásod legyen! Ne legyél megkeseredett,mert az nagyon kiül a külsődre! Igyekezzél figyelmes lenni a környezeteddel,érdeklődő, mert ha magadba roskadsz és csak magad problémáit figyeled akkor nem veszed észre hogy közelebb tudnál kerülni másokhoz!

Sok sikert!

32/F

2021. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át, biztos, hogy akarsz te barátkozni? Érdekelnek az emberek? Érdekel a nyűgjeik, nyavajáik, az életük? Szívesen beszélgetsz (beszélgetnél) velük?

Tudsz nyitott is barátkozós lenni?

2021. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy a középkorban kell élni. Nem érték, hogy valaki nem volt együtt senkivel sem.


Igen, szeretnék barátkozni. Én olyan ember vagyok, aki szeret egyedül lenni a gondolataival, zenét hallgatni, ugyanakkor néha vágyom a társasági életre. Nemcsak beszélni szeretnék a fiatalságomról, hanem megélni. De sajnos nincs kivel. Igen, érdekelnek az ember bajai, szeretem magam mások helyzetébe beleképzelni, szeretek tanácsot adni, véleményt alkotni. Nem tudom, hogy fontos információ ez, de ha én elmondok valakinek egy bizalmas információt, akkor sajnos attól félek, hogy visszamondja valakinek. Másokról nem szoktam panaszkodni senkinek, pont emiatt. Általában igen, tudok, de sokszor elakadok, nem tudok egy beszélgetést sokáig fenntartani.

2021. febr. 16. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Mennyi idős vagy? A pasik sem kezdeményeznek nálad?
2021. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!