Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem gyártanak nagy...

Miért nem gyártanak nagy kiszerelést édességből aszalt gyümölcsből, desszertekből? Sajnálom a sok csomagolást kidobni, simán elfogyna a nagyobb is, nemcsak családilag, hanem egyénileg is akár. (vékony vagyok, még mielőtt összekapcsolnák a súllyal)

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Átlag ember amúgy nem fogja hirtelen észrevenni, ha 1 liter helyett 0.9 literes tejet vesz gyakorlatilag a régi árán, ha meg véletlenül észreveszi, úgyis gyorsan hozzászokik, hogy most az a "normális". Ha nyíltan megemelnék a termék árát, az feltűnőbb lenne. Ez a célja az egésznek.
2021. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, én is tanultam marketinget, aminek van olyan oldala, ahol pont a nagy kiszerelésekkel ösztönzik az embert vásárlásra :)
2021. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ok én ezt mind megértem, csak annyira rossz látni azt a sok műanyagot ami nap mint nap a kukában landol. Kimérős se annyira jó mert sor van, sosincs ott az ember aki kiadja, nagyon jó megoldás nincs. Azért pár alap dologból megvenném a nagyobbat, ami még jó lenne ha pl a műanyag flakonos csomagolások alján nem szerepelne felirat csak fent lennének elhelyezve, így ha valaki le akarja vágni az alját egy szép tároló lenne belőle. Van hogy olyan szép a grafika rajta, csak aztán rajta van alul a vonalkód meg a felirat pl 5 liter (öblítő). Ha le lehetne szedni a feliratot könnyebben, a dobozkák tárolók helyett ezeket is használnák néhányan, mert ezekből legalább nagyon sokféle méret van.
2021. febr. 16. 17:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos, a Lindt-nek a Lindor csokigolyóját azért nem fogod soha 100 db-os kiszerelésben látni, mert igencsak drága az előállítása, és nem érné meg a gyártónak ennyit termelni belőle, meg aztán az emberek biztos nem lennének hajlandók kifizetni azt az összeget, amennyibe kerülne.
2021. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vegyél aszalógépet.
2021. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké utolsó ez szuper ötlet.
2021. febr. 16. 18:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!