Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esztek naponta gyumolcsoket?

Esztek naponta gyumolcsoket?

Figyelt kérdés

Minden nap esztwk narancsot, banant, alnat, kivit?

Nem draga nekktek? Megtudjatok venni?


2021. febr. 16. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Banánt igen, meg dinnyét, ha szezonja van. Bár a dinnye elvileg zöldség.
2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Én olyan 1 hónapja váltottam teljesen életmódot, naponta eszek gyümölcsöt, általában reggelente, leginkább banánt, kiwit, szőlőt, narancsot, mandarint.


Rájöttem, hogy egészségesebben kell táplálkoznom, azelőtt egyáltalán nem ettem gyümölcsöt, most pótolom. 😊

2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
En mindig szoktam. Igaz annyira nem valtozatosan. De napi 1 alma megvan, ha más nem is.
2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én igyekszem naponta többször enni zöldség-gyümölcsöt. Évekbe telt fejlődni, de tényleg évekbe. Mostmár van smoothie készítőm is.


Alma, kiwi, narancs, csemegehagyma, este néha fokhagymagerezd, amit eszem. Néha erővel sikerül rávennem magam, hogy az ebéd mellé egyek céklát, uborkát vagy hasonlót. Nyaranta igyekszem végigenni a szezongyümölcsöket, habár kíváncsi vagyok, milyen lesz a smoothie ezekből.

2021. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Az egész családban egészségesen eszünk, így napi szinten van szőlő, dinnye, zöldbanán, alma, eper, áfonya, málna, szeder. Plusz a zöldségek. Drága? Nem,mert nem verjük el a pénzt kávéra, cigire, sörre, csipszre, "fornettire", parizerre és egyéb egészségtelen "ennivalóra". Bőven megengedheti az ember magának az egészségeset, ha nem a vackot prioritálja.
2021. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
2 naponta eszek gyümölcsöt, de akkor egy önálló étkezésként fogyasztom, tehát nem eszek mellé semmit. Alma, narancs, mandarin, körte, bármi jöhet kivéve a fügét, meg az egrest. :)
2021. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Minden reggelem így indul: egy narancsot és egy fél citromot kicsavarok a bögrémbe, teszek bele 10 csepp Béres-csepp extrát, reszelek bele egy kis gyömbért és megiszom. Utána egy kanál termelői mézet eszem. Reggeli után beveszem a vitaminjaimat.


Van, hogy esetleg délután megeszek egy almát, decemberben mandarint ettem sokat.

Most még a kivi van betervezve pár darab.


Az akciókat kell nézni. Most is a Pennyben és a Lidl-ben 300 Ft sincs 1 kg narancs. Nézzük meg azt, hogy, ha beteg leszel, a gyógyszerek még drágábbak.

2021. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, gyerek is van, neki is kell


Ami most pl van itthon jelenleg:mandarin, narancs, banán, citrom, alma, eper.


Szokott még lenni körte is, de az ritkábban mert én nem szeretem, és így a többieknek elfelejtek sokszor venni 😅


Kiwit évek óta nem szeretem de most hogy mondod lehet kellene újra :O


Áfonya,mango, avokádó amit még szoktam venni de az nincs mindig itthon, csak néha néha.

2021. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, ma is ettem például padlizsánt és áfonyát.
2021. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Azt veszek, ami épp jó áron van, de amúgy igen, minden nap eszek 3-4 adag gyümölcsöt, gyakorlatilag bármit.

Amúgy tény, sok gyümölcsnek felment az ára, de nekem alapvető fontosságú, hogy minden nap egyek gyümölcsöt, szóval megoldom. Illetve chipszre, csokira, üdítőre, húsra, joghurtra nem költök egyáltalán, így abból meg tudom venni a gyümölcsöt.

2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!