Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják a gyerekes...

Miért gondolják a gyerekes nők, hogy ők többen érnek gyerektelen társainál? Az, hogy ki milyen ember, nem azon múlik, hogy van vagy nincs gyereke.

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 09:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert mindenfélét belehazudhatnak a gyerektelenek előtt, hiszen ők "nem tudhatják", mivel nekik nincs. Amikor már sokadjára vágták hozzam a tipikus "Na majd megtudod" kifejezésüket, akkor gondolatban már rájuk ugrottam, és széttéptem őket. Azóta sem értem, hogy mégis mi az amit meg kellett volna tudnom.

De amúgy nem csak azok játsszák az eszüket, akiknek nincs más teljesítmény az életükben, hanem amúgy gyerek mellett értékelhető karriert felmutató nők is.

2022. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 "amúgy gyerek mellett értékelhető karriert felmutató nők is." Köztük én ezt ritkábban veszem észre.Bár akinek gyerek mellett is értékelhető karrierje van, ahelyett sokszor más neveli a gyereket, ez is legyen kimondva.Nagyrészt apuka, nagyszülő, bébiszitter.

Értékelhető karrier mellett nem tud egy nő több gyerekről is minőségi módon gondoskodni.Ismerek pár ilyet.Az egyiknek az anyja, testvére családja neveli a gyerekét, a másiknak bébiszitter nevelte a gyerekeit, pedig házas, stb stb.

2022. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért mert kiszülték az agyukat is.=ostobák.

Nekem az a kedvencem mikor önzőnek vagyok titulálva amiért nem kell soha gyerek. Mégis kivel szemben? Azzal a gyerekkel aki nem is létezik??? Röhejes.😂

Ő megcsinál egy gyereket csak mert ő akar, és mert neki az kell, meg öröm és boldogság NEKI. De azért én vagyok az önző. Baromi nevetséges.

A társadalmi elvárások meg kicsit se tudnak érdekelni, nem másoknak kellene azt a kölyköt eltartani, etetni, ruházni, nevelni kötél idegekkel, hogy legyen belőle normális ember, és hogy ne csapjam pofán ha elkezd hisztizni vagy lázadozni pl kamaszként stb. Nekem kellene szaros pelenkákat cserélni, kialvatlanságtól szenvedni, stresszelni folyamatosan miatta. Kösz nem.

Én nem szeretném sem tönkretenni, sem megnehezíteni az életem, márpedig számomra egy gyerek csak ezt jelentené. Ezért nem vàllalom.

2023. ápr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!