Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják a gyerekes...

Miért gondolják a gyerekes nők, hogy ők többen érnek gyerektelen társainál? Az, hogy ki milyen ember, nem azon múlik, hogy van vagy nincs gyereke.

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert nyomorékok. Senki nem ismeri el a "munkájukat", ami nagyban nem is munka, hanem kötelesség, hogy gyereket nevel, ha már egyszer megszülte. Ráadásul nagyon szeretnek mártírkodni, hogy jaj, ők ezt meg azt megcsinálják, és de nagy hősök, meg ők viszik a háztartást. Csak ezt sajnos senki nem ismeri el, senki nem értékeli, ezért abból nyerik az "elismerést", hogy olyam nőket aláznak meg beszólogatnak nekik, akiknek nincs gyereke.
2021. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezt csak az gondolja így, akinek ez az "élete egyetlen nagy munkája", hogy gyereket vállalt.
2021. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Annyi az életük, hogy gyereket szültek, és nem dicsérik, dicsőíti őket ezért senki, és így élik ki a frusztrációt. Sokan meg is bánták a gyerekvállalást, amit maguknak sem mernek beismerni. És bántja őket, hogy valakinek még ott a lehetőség, hogy eldöntse, milyen irányba menjen az élete, és akkor nem a "rosszabbikat", hanem a könnyebbiket választja.
2021. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért ne általánosítsunk, én ismerek olyan gyerekes nőket, akik nem hiszik, hogy amiért szaporodóképesek övék a világ.


Az tény, hogy egyre több ilyen gondolkodású egyed van. Most abba ne menjünk bele, hogy ez minek köszönhető. De én is találkoztam már a jelenséggel, sajnos egyre több hülye van.

2021. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem A gyerekes nők gondolják ezt, hanem BIZONYOS gyerekes nők. Azok, akik egész életükben semmit nem képesek felmutatni azon kívül, hogy képesek voltak egy olyan biológiai folyamatra amire rajtuk kívül még az emberiség 98%-a képes :D Ne akard ezeket megérteni, csak lesüllyednél a szintjükre.

Viszont rengeteg, ismétlem rengeteg teljesen normális anyuka létezik aki nem hiszi magát ettől valami félistennek. Engem szerencsére ez a réteg vesz körül, de én megválogatom kivel állok szóba.

2021. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

bekattantak. erre fel lett önbizalmuk valamiért, nagy löketet adott biztos, hogy sikerült egyet kinyomni. És bocsánat, nem bántásnak szánom, Hetty nénit idézem: "elleni egy tehén is tud", na hát ő szerintük nem.

az egyik egy csoportban arról panaszkodott, hogy milyen dolog, hogy rendőr megbüntette, mert esőben meg mert állni olyan helyen, ahol tilos, csak hogy a gyereket bevigye az oviba gyorsan

2021. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszik, azzal, hogy egy vagy kettő gyereket szültek, akkora jót tettek a társadalomnak + azt hiszik, hogy aki nem anya, az nem lehet fáradt meg önfeláldozó. Meg alapvetően az az élet rendje, hogy legyen gyereked, mert ha nem, akkor egy önző beteg baromállat vagy. Kb. ezek állnak az ilyen gondolkodás mögött.
2021. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Semmilyen konkrét okuk nincs, pusztán irigyek. Jól írja a hármas, sokan megbánják az anyaságot, de maguknak sem ismerik be. Kínlódás az egész életük.

Semmit nem tettek le az asztalra, pusztán csak az, hogy gyereket szültek. Az ad értelmet az életüknek, hogy kiszolgálhatnak egy kis emberi lény szükségleteit. Sokakban kettős érzés alakul ki: 1. Unják, utálják az egészet, nem uruk a testüknek, a saját igényeik háttérbe szorulnak nagyon sokszor (sőt az ilyen vérmamiknál mindig). Ugyanakkor ott a másik véglet, a 2. Pont: nem akarják, hogy felnőjjön a gyerek, mert akkor "Mi lesz az életem értelme?" Az anyaság-apaság egy múlandó dolog (mármint a gondoskodás, gyereknevelés). Nagyon sokan nem tudják elfogadni, hogy a gyerek felnő, és akkor jönnek azzal, hogy "De hát mennyi mindent megtettem érted!". Szegény gyereket zsarolják lelkileg.

Meg ugye ami megy manapság is a gyerekvállalással kapcsolatban, eszem megáll... Ha van gyereked és a 160 centidhez 90 kg vagy, akkor nem vagy dagadt, te egy csoda vagy, hős vagy, hogy szültél. Ez is felbátorítja őket.

2021. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan ezt a kerdest akartam feltenni en is, de latom mar kiirta mas, es vannak valaszok is.

Orulok, hogy ennyi jo valasz van. Igazabol azt hittem, mindenki le fogja mondani a gyerek nelkuli not.

2021. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

En az ilyeneket kerulom, sok van beloluk hozzateszem. Engem csaladon belul is kritizalnak a gyerekesek. Ilyenkor azt mondom, Istenem bocsasd meg nekik, nem tudjak miket mondanak. Ne torodj veluk, tudom idegesito, es neha tonkretehetik a napodat is. En boldog vagyok 40 evesen gyerek nelkul.

Sok no csak szulesre valo vaginanak tartja magat! Sok sikert nekik, o dolguk, szalljanak le rolam es minden szep lesz!

2021. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!