Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki rajzfilm vagy anime karakterekbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Nagyon sokaktól hallom h "bejönnek" nekik rajzfilm meg anime karakterek, de ez annyira fura nekem. El tudjátok képzelni h valaki ezekre veri,m@szturbál? Valaki még házasságot is kötne velük.xFD Ilyeneket nem tudok normálisnak nézni.

#anime #mese #socialreject
2021. febr. 20. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Xd
2021. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fsms ***** válasza:
55%
Némi orvosi segítségre lehet, hogy szüksége lenne.
2021. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet házasságot kötni egy rajzfilmfigurával. Az megértem, ha valakinek tetszik egy ilyen figura, mert nekem is bejön pl Hófekérke. De a szerelmet túlzásnak tartom.
2021. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem gáz, ha valaki szeret egy karaktert (a szépsége, a jellemvonásai miatt), de az már meredek, ha házasságot kötne vele. Mert a házasság két emberről szól.


A maszturbálással pedig nincs problémám, mivel az emberi agy fel tudja ismerni, ha egy rajz valamit ábrázol. Ha egy rajz egy csinos nőt ábrázol, akkor azt felismeri, hogy egy csinos nő van lerajzolva és ez segíti a fantáziát.

Én is szoktam hentai-t nézni/olvasni, tetszenek anime karakterek is, de szerelmet/házassagot csak igazi hús-vér emberrel tudnék elképzelni.

2021. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom gáznak mert nálam is előfordul. Házasság tényleg sok, de amíg nem akadályoz valamiben okés.
2021. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy bizonyos életkor után elég gáz.
2021. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3-mas, de lehet. Japánban több otaku is házasságot kötött már az általa fanolt karakterrel.
2021. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyeneket nem tudok normálisnak nézni."


Jajaj ezek szerint se én se a barátaim 90% nem normális.😅


"Valaki még házasságot is kötne velük"


Hát ha egy anime világban élnék akkor persze, de így lehetetlen...

2021. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"A maszturbálással pedig nincs problémám, mivel az emberi agy fel tudja ismerni, ha egy rajz valamit ábrázol."


És ha egy rókát ábrázol? xD Vagy egy nyuszi lányt? Gáz...

2021. febr. 20. 19:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!