Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy 23 felett már...

Ugye, hogy 23 felett már öregnek számít valaki?

Figyelt kérdés
A tesómmal vitatkoztunk múltkor, ő azt állítja, hogy az ember még 30 éves korában is fiatalnak mondható és nem gáz, ha egy 30-as ember fiatalos cuccokban járkál. Szerintem, mivel biológiailag 23 felett már az ember elkezd leépülni vagyis öregedni, a bőr például ráncosodni kezd, az ízületek kopnak stb ezért 23 felett már öregnek tekinthetô valaki és ultra gáz, ha színes cuccokba öltözködik valaki 30+ évesen, mert hülyén néz ki benne. Szerintem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. febr. 21. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Lényegében nem :D de én 29 vagyok és már öregnek érzem magam, pedig elméletileg még fiatal vagyok.
2021. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenki hordja azt amiben jól érzi magát. Nyilván vannak azok a helyzetek, amikor fura, ha egy idősebb ember különcnek öltözik, de például a 23 év az szerintem semmi. Pont, hogy sokan akkor engedhetik meg maguknak, hogy saját pénzből olyan ruhákat vegyenek maguknak, amiket mindig akartak. Nem tudom hány éves vagy, mert én 27, de se ráncom, se kopásom nincsen, ez nem úgy megy, hogy átléped a 23-at és rohamosan leépülsz azért...

Én például mindig is sötét ruhákban jártam, mai napig ki van húzva mindig a szemem, bakancsban jövök dolgozni, de senkit nem érdekel. A munkám kész van, akkor is kész lenne, ha full rózsaszínben, vagy öltönyben jöttem volna be.

Nem kötelező mindenkinek otthonkában járnia amint átlépte a 20-at.

2021. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

aha

ma ez a rengetet bugyuta kérdés...

2021. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
23 évesen az ember még pisis.
2021. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért elég gáz, hogy egy 23 évest már öregnek tartasz 😀.

Jóhogy nem azt írod, hogy öregember, vagy öregasszony, aki már elmúlt 23 éves.

Vagyis Jóhogy nem temeted el őket basszus 😀😀😀.

Sok negyvenes például, (apum kollégája simán letagadhatná a korát, annyira fiatalos és fitt. 😀😀

2021. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a megszületésünktől kezdve öregszünk?

Az öregedés egy folyamat, nem lehet egy konkrét számhoz kötni.

Az a lényeg, hogy minél tovább megtudjuk őrizni a fiatalosságunkat.

Én úgy gondolom, hogy az tekinthető öregnek, akin már látványosan látszanak az öregedés jelei. Ez vkin már a húszas éveiben látszik, mert olyan életet él, valakin meg csak évtizedekkel később látszódnak.

Nem a kor számít az öltözködésben sem, hanem az, hogy az illető tudja azt a ruhát viselni. :-)

2021. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, menjetek már ezekkel a hülye kérdésekkel... Gondolom még nagyon fiatal vagy.
2021. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, én fiatal vagyok, de én tuti nem barátkoznék egy huszonévessel, mert nem lenne közös téma. Pl a szlenget tuti nem vágják az öregek már. :D
2021. febr. 21. 17:16
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy kérdező!
2021. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
8. [link]
2021. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!