Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kifogást mondjak miért...

Milyen kifogást mondjak miért nem viszem el az embereket miközben én ingázom?

Figyelt kérdés

40 km-re dologozom a jelenlegi lakóhelyemtől, szóval minden hétköznap ingázom. Autópályán járok, a belvárost elkerülöm. Többször is szeretnének hozzám csatlakozni utasok, de persze úgy, hogy kerüljek egy 20 percet, amire nekem őszintén nincs kedvem reggel-munka után. Mivel ismerősök, így nem szoktam benzinpénzt sem kérni, mondjuk 1-2 alkalom után már fel sincs ajánlva. Ráadásul van akinek a munkahelye fizeti a bejárást van is jogsija és mégis velem akarna jönni, pedig nekem nem fizetik. Hogy lehet az ilyet finoman visszautasítani? (nem is szimpatikus az illető, de rokon, aki még egyszer be is szólt, hogy a családom szegényebb mint ők) <- igazából vele van a legnagyobb bajom

De alapvetően sem taxi az autóm, aminek én fizetem minden költségét. (casco, kötelező, javítások stb.) Lehet önzőség, de engem sem vitt még el soha senki,akkor én minek vigyem?



2021. febr. 22. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezt már vagy 5x kiírtad...
2021. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy az ilyesmi kérdéseknél miért az a cél mindig, hogy ne sértődjenek meg azok az emberek, akiket amúgy még utál is a kérdező...
2021. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2: ja-ja.... Én sem értem. :-D


Egyáltalán miért tudnak róla a "nemszeretem" rokonok, hogy ő hogyan jár melóba?

2021. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert a szüleink tartják a kapcsolatot és heti szinten talákozom vele. (a családja normális)
2021. febr. 22. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmondod,hogy nincs városnézés!
2021. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy nem egyenesen hazajössz, vagy valami hasonló kifogást... Ha annyira nem akarod felvállalni a direkt szembemondást.
2021. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Józsi, az utam A-ból B-be vezet kitérő nélkül, X-kor indulok, várhatóan Y-ra érek oda, senki kedvéért nem térek el ettől.
2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
97%

"Nem vagyok taxis"

"Oké, x-összeg lesz"

"Nincs időm kerülőúton menni"


Megsértődhetek, igen. És akkor mi van? Te autód, az utazik benne és akkor amikor te megengeded.

2021. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy a barátnődet is fuvarozod, és menet közben pettingelni szeretnétek - közönség nélkül. :-DDD
2021. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!