Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami érdekli az embereket...

Mi az ami érdekli az embereket az interneten és mi az ami abszolút nem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Hat ez eleg hulye kerdes, mindenkinek megvan a sajat erdeklodesi kore. Konkretabban mire vagy kivancsi?
2021. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy mondjuk a YouTuben például milyen videók amik érdekesek lehetnek
2021. febr. 1. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek érdeklődési köre nem azonos, nincs olyan, hogy kollektíven mi érdekli az embereket. Ha most csak a YouTube-ot is nézzük, lesz aki zenét hallgat, lesz aki sminkes videót néz, aki Minecraft-osat, aki valami ismeretterjesztőt, aki főzős videókat, aki politikai témájút stb. Ezt mégis hogy lehetne összegezni? Meg tudod nézni milyen videóknak van a legnagyobb nézettsége, de attól még lesznek sokan, akiket az abszolút nem érdekel.
2021. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Én gore videókat is néztem, mielött nem volt fizetős.

Szétszakadt csecsemő hulla, összekéselt nő, krematóriumban hulla erőszakolás... Stb igen, ez is ezen a földön történt!

Havi 3 milliárdan nézték az oldalt, de fizetős lett. Felnyitotta a szemen, h mik vannak ebben a habostortában amiben élünk...

2021. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 azta qrva mekkorát szakadtam a válaszodon
2021. febr. 1. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:
yt felkapott lista.. az érdekli az embereket.
2021. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Sokan buknak az ilyen random 10 másodperces videókra, amiknek semmi értelme. Paródiák és hasonló vicces dolgok sok megtekintést kapnak, mert sokan unatkoznak ugye mostanság és nincs jobb dolguk. Úgymond Life hack videók is sok megtekintést kapnak ha már felkap egy kicsit a youtube, mert az emberek valami könnyű, de hasznos dologban reménykednek. Meg ugye az se mindegy hogy Magyarországról beszélünk e, vagy távolabbra is mehetünk. De ahogy a többiek is leírták ez emberfüggő. Attól függ kinek mi az érdekes. Ezt nem lehet kategóriába sorolni. Youtube-on nézd meg a felkapottakat.
2021. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 milliárd ember van, szerintem kevés oylan téma van ami nem érdekelne senkit.
2021. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Láttam olyat is, persze csak képkockákon, ahogy lélegeztetőgépes, elektromos tolókocsis sérültek szexelnek. Persze ehhez kellett még másik 2 személy... Nagyon durva volt
2021. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#6 az csak a internet egy szelete, illetve azok országonként van beállítva
2021. febr. 1. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!