Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen személyiségtípus?

Ez milyen személyiségtípus?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózottak, de elsőre közvetlennek tűnnek. Amint megismeri őket az ember, kiderül, hogy nagyon zárkózottak, nem szeretik, ha az ember túl sokat beszél (én ESFP vagyok, barátnőm se csípi, hogy túl sokat beszélek). Igen agresszívak, de nyugodtak. Kissé elvont személyiségek, kevés közeli barátjuk van. Stílusuk nyers, sokszor bunkónak tűnhetnek, pedig közel sem azok. Elég őszinték, kimondják, ha bajuk van. Segítő szándékúak. Érdekes, morbid humoruk van. Igen antiszociálisak, a legtöbb embert utálják, megvan a véleményük a mai világról, nehezen bíznak másokban. Osztályukban nem a legnépszerűbbek.


Csak normális válaszokat kérek!



2021. febr. 23. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp introvertáltak. IN-nel kezdődik a személyiségük. P nincs bennük. Azt az agresszív, de nyugodt mondatodat nem nagyon értem. INTJ vagyok. Rám is illik, de nem vagyok agresszív, bunkó is csak ritkán.
2021. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

érdekes, morbid humor = tapló vagyok, és nem kérek érte bocsánatot.


Amúgy szerintem is introvertált, elvont művészlélek is lehetne akár. Az agresszív de nyugodtat értem, de nem egy jó tulajdonság

2021. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ISTJ szerintem, az INTJk elsőre sem tűnnek közvetlennek általában. Esetleg ISFJ.
2021. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

És még hozzátenném azt, hogy egy abszolút nem érzelgős típus, nem olyan együttérző, csak néha.

2021. febr. 23. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Én INTP vagyok, és az agresszív meg az antiszociális részt kivéve illik rám a leírás. Bár egy ESFP-nek már az is "antiszoc" lehet, aki nem beszél folyamatosan.

Egyébként aki kerüli az embereket az csak aszociális, egy antiszociális személy kifejezetten rombolja a közösséget.

2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy az általános viselkedés nem a legjobb módja az MBTI típus meghatározására. Az sokkal célravezetőbb, ha a "filozófiáját" figyeled meg. Mi alapján hoz döntéseket, mik a belső motivációi, hogyan áll egy problémához. Figyeld meg, hogyan reagál stresszes/váratlan helyzetben.
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen intp. A szöveged töredéke elég kideríteni ezt.
2021. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Segítő szándékúak. Érdekes, morbid humoruk van. Igen antiszociálisak, a legtöbb embert utálják," - na most akkor segítő szándékúak, vagy antiszociálisak????
2021. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Inkább antiszociálisak (bocsánat, aszociálisak), de a barátaikkal igen segítőkészek.

És még hozzá kell tennem, hogy annak ellenére, hogy introvertáltak, baromi lusták, a sulival se igen foglalkoznak, pl nem igen érdekli őket, hogy bukásra állnak.

2021. febr. 24. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én INTJ-re tippelnék
2021. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!