Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik intp személyiséggel...

Akik intp személyiséggel rendelkeznek, mennyire jönnek ki a másik emberrel? Nagyon kötöszködősek vagytok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szeretek veszekedni, inkább vitatkozásnak mondanám, és sokat szeretek beszélni arról ami engem érdekel, és elvileg durva meg lekezelő vagyok veszekedésben mindenkivel. Veletek is így van?

2017. nov. 20. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagy te INT. Bírom, mindenki bebeszéli magának, hogy int meg ext , mert ez a divat . Jó kifogás, a jellembeli hibákat van mire fogni. Szeretnél pszichiátriai eset lenni, és egy zárt osztályra kerülni, vagy mi ?!
2017. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Én is valóban kritikus vagyok, és hajlamos vagyok nyers lenni, de szerintem a lekezelő viselkedés meg a kötözködés kifejezetten jellemhiba, amin azért változtatni kell, és nem ráfogni, hogy hátistenem, ilyen vagyok.
2017. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Mellesleg: kötözködős
2017. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez hiba is és változtatok is rajta már, de nem ez volt a kérdésem, hanem hogy a személyigtípusotokban nektek is benne van e ez a dolog, hogy nem pont kötözködés, hanem ez a megmondás, meg kicsi vitatkozás, kritikusság. Tök mind 1 hogy erősebben vagy kevésbé. Amúgy első, gondolom fogalmad sincs mit jelent amiről beszélek , de azért köszi a semmit :D
2017. nov. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!