Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én kaptam fangörcsöt...

Csak én kaptam fangörcsöt Cristoph "Doom" Schneider és Richard Kruspe miatt? Szerintetek milyen emberek a való életben?

Figyelt kérdés
Két hete nem bírok anélkül elaludni, hogy ne nézzek bele egy interjúba valemlyikükkel, vagy ne menjek fel Pinterestre "hot" képeket nézegetni róluk... Csak én vagyok így? Nagyon elszállt a fejük felett az idő, de még mindig rettentően jól néznek ki és óriási tagok. :'(

2021. febr. 24. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fingörcs*
2021. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinövöd majd :)
2021. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 évesen én is odavoltam értük, bár nekem a favorit Till, meg Kruspe volt. Hát fantáziáltam róluk mit ne mondjak, hiába ők már 50

fele jártak.:D Majd kinövöd te is.

2021. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszettek 40 alatt, azota csak koncertre jartam, de epulnek le.
2021. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen a korszakon mindenki átesik :) Megvan a maga varázsa, élvezd ki nyugodtan.
2021. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Iskolás koromban gyakran néztem tőlük koncertfelvételeket,órákon át hallgattam a zenéjüket. Ma már konkrétan nem is tudom mi van velük. Annyira hidegen hagy már az együttes. De nem akarom elrontani a hangulatot :D Richard Z.Kruspe volt egyébként a kedvenc tag.
2021. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!