Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van véleménye a...

Username3 kérdése:

Valakinek van véleménye a Schneider Line-Up vagy bármilyen másik Schneider írószerről?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egy Schneider Topliner 967 kék filctollam van, elég régen vettem és még mindig jó, mondjuk nem sokat írtam vele, de még nem száradt be, más pedig már igen. Azért vettem, mert kicsit minőségibbnek gondoltam, az alaptól kicsit dizájnosabb kivitel, nem mázgálódik, azonnal száraz. Rá van írva pontosan a vastagsága (04), nem csak annyi, hogy F. Eléggé sötétkék, majdnem fekete, ez lehet jó is meg rossz is. Rá van nyomtatva a vonalkód is, ez annyira nem tetszik, de elfogadom, nem tudom a magyar boltokban ezt használják-e, de ha igen, akkor legalább nem kell rá nyomtatni papír vonalkódot, aminek a ragasztója sokszor összegányolja a dolgokat meg alig jön le, szétszakad meg minden.
2021. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!