Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan globális adatbáz...

Létezik olyan globális adatbázis, amelyben (szinte) minden ember arca megtalálható digitális formában?

Figyelt kérdés
Ugye a személyi készítésénél mindenkit lefotóznak, ezt valamilyen rendszerbe fel is töltik. Vannak nemzetközi szervek, amelyek ugyancsak hozzáférhetnek ezen adatbázisokhoz. Melyik az a szerv, melynek az amerikai, európai, ázsiai adatbázisok tartoznak?
2021. febr. 26. 21:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem nyilvanos kell, az mindegy. Csak a ceg vagy a vallalat neve.
2021. febr. 26. 23:23
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Globális tuti nincs. Nálunk mindenki képe benne van a rendszerben gondolom, akiről készült már digitális fotó személyihez kormányablakban.

De ezzel mire mész? Meghackeled a kormányt, hogy képeket nézegess, vagy mi?

2021. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szoval ugy gondolod, hogy a mi kepeink nincsenek meg az EU szerveinek?
2021. febr. 26. 23:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy. Más dolog, ha pl elkövetsz valamit, kérésre kiadják egymás közt azok az országok, akik között van ilyen megegyezés, de globális szerver mindenki képével "miért ne alapon" nincs. Minek nézegetné valaki az USA-ban a 70 éves Marika néni képét Salgótarjánból? :D

Ha van is valami nagyobb adatbázis, tegyük fel, hogy van EU-s, a sima dolgozók nem férnek hozzá. Nem vagyok magyar állampolgár, de itt élek rég, van lakcímkártyám, adókártyám, de magyar fényképes igazolványom nincs. Sokszor futottam már ebbe bele, problémáznak rajta mindig. Se a bank, se a kormányablak, se a bevándorlási hivatal nem lát rólam képet a rendszerben, ezt biztosan tudom. Pedig létezik, csak a szomszédban.

2021. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Személyis biztosan nincs, hiszen azt minden ország saját maga intézi. Mi a lópikuláért küldené el M.o. az összes személyi fotót mondjuk Pápua Új Guineaba? Kit érdekelne?
2021. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15

pl. az ENSZ vagy mas hasonlo szovetseg miatt. Esetleg NATO, Europol, Interpol

2021. febr. 27. 11:16
 17/20 anonim ***** válasza:
És nekik ez miért lenne fontos? Mi haszon származik belőle?
2021. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem is ez volt a kérdés.
2021. febr. 27. 19:34
 19/20 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam A KÉRDÉSre korábban. Csak próbálod mindenáron bizonygatni hogy szerinted miért létezik biztosan, szóval igazán érdekelne miért lenne olyan rohadt fontos egy ilyen
2021. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem bizonygatom, csak feltételezem. Köszönöm a válaszod!
2021. febr. 27. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!