Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek olyan nők, akik...

Léteznek olyan nők, akik kifejezetten házas emberekre nyomulnak?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen dolgozott egy nagyon dekoratív lány, kb. két évig volt a cégnél. 21-22 éves körül lehetett. Az irodában annyira senki sem kedvelte, volt benne valami furcsa. Egy céges bulira viszont elhívtuk. Volt egy vacsora, italozgatás meg lehetett bulizni is. Azt vettük észre a kolléganőkkel, hogy eltűnt a lány a teremből. Jó fél óra múlva megjelent az egyik lepukkant raktárossal. A lány sminkje teljesen elfolyt, mindketten nagyon izzadtak voltak. A kolléganőm amikor mosdóba ment, hallotta hogy az egyik WC fülkében szexeltek. Meg is döbbentünk, hogy egyrészt házas emberrel kezdett ki, másrészt meg egy ennyire lepukkant alakkal. Utóbb nem is beszéltünk erről az esetről sokat, bár mindenkinek megvolt a véleménye az irodában. Utóbb a lány elment a cégtől. Néhány napja meg mesélte az egyik munkatársnőm, hogy látja, hogy már jó ideje egy házas ember hordozgatja autóval a lányt, meg a lány háza előtt parkol az autója. (kisvárosban élünk, kb. nem lehet eltitkolni az ilyen afférokat). A lány új szeretője is iszonyatosan igénytelen, nagyon lezüllött személy. Azon gondolkoztunk, hogy mi ebben a jó, hogy van egy szép fiatal lány, akinek simán lehetne egy jó pasija, erre ő a leglepukkantabb házas emberekkel áll össze. Ésszerű magyarázatot nem találtunk rá. Vélemények?
2021. febr. 27. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek. Férfitársaimmal nemrég egy másik kérdésnél beszéltünk erről. Általánosságban elmondható, hogy a kapcsolatban lévő férfiak jobban vonzák a nőket.
2021. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell nyomulni, jönnek maguktól azok a házas pasik így is. Nálam is sok nős pasi próbálkozik. Ha neki így jó, hogy senki lúzerekkel dug, az az ő dolga, semmi közötök hozzá. Én biztos nem tenném.
2021. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Még azt valahogy meg tudom érteni, hogy valakinek megtetszik egy házas ember. De konkrétan egy alkoholista raktáros, nagy sörhassal...


Lehet, hogy öreg vagyok ezekhez


37/N

2021. febr. 27. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a házas pasik is élvezik és a csajok is akik ezt hagyják. Tulajdonkép lehet, h apa/szülő komplexus van a dologban, mert sok nevelőintézetis/félárva lányt láttam már hasonlóan viselkedni.
2021. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az mondjuk tényleg gusztustalan, elképzeltem, vizuális típus vagyok :( Az ilyen undormány palikra még azt se lehet mondani, hogy moslékkal is jó tüzet oltani. #2.
2021. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös. A napokban ahogy megemlítette a kolléganő ezt a régi esetet,rákerestünk a raktáros Facebook oldalára. Itt láttuk, hogy nagyon alpári képekkel van tele. Pl. fociznak a haverokkal, nagy sörhas, meg focizás közben a raktáros kezében egy korsó sör. Komolyan nem értettem ezt a lányt, hogy miért állt össze ezzel az alakkal. Meg a mostani szeretője is hasonló kategória. Nagyon alacsony, kopasz férfi, kicsit túlsúllyal, biztonsági őr. A lány meg jól öltözik, kondiba jár. Simán lehetne neki akár egy 4-5 évvel, vagy 10 évvel idősebb szingli, jóvágású pasija is.
2021. febr. 27. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy olyan kolléganőm, aki mindig a nős pasikra nyomult rá. Nem is volt csúnya, de olyan undorító természete volt, hogy komoly kapcsolatra nem kellett senkinek (max dugásra).

És be akarta bizonyítani, hogy nincs jól működő kapcsolat, mindenki félrekúr, ezért mászott rá családos pasikra.

2021. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokat jártunk koncertre barátommal. Azt figyeltem meg, hogy jó pár nő kifejezetten élvezte, hogy "provokálhat" és nyomultak a barátomra. Volt ilyen: barinőkkel a tömegbe elém lejtettek és mintha ott sem lennék fellöktek miközben pl szelfiztek, barátomra vigyorogtak. Aztán szerencsére az egyiket leöntötte sörrel egy részeg férfi, nem mondom, hogy nem élveztem. :)
2021. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresők tele vannak nős férfiakkal. Nem csinálnak titkot belőle, és simán elmondják, miért csalják agyba-főbe a feleségeiket.
2021. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A nős férfi már egyszer kellett valakinek. Na most be lehet bizonyítani, hogy ha más megkapta, akkor "én is megkaphatom". Nyilván léteznek emberek ilyen logikával is.
2021. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!