Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire használja az átlag...

Mire használja az átlag felhasználó az internetet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Tegnap volt ugyanez a kérdés. Munka, szórakozás, információszerzés, kommunikáció.
2021. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem én átlag felhasználó vagyok. Levelezek ismerőseimmel, családtagokkal. Vásárolok és eladok a Vaterán, nézegetem a jofogást és próbálok hirdetni, de ott eladni még nem tudtam. Licitálgatok más aukciós portálokon (ebay-n is). Nézegetem a műtárgy aukciós portálokat, keresek információkat számomra érdekes témában, zenét hallgatok youtube-on (ritkábban színdarabot nézek) és a gyakorikerdesek oldalon főként az emberi problémákat, gondolkodásmódot figyelem.
2021. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy, hogy ezzel nem vagy tisztában?
2021. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár munka szempontjából persze tudom,de néha én sem értem,miért vannak rákattanva az emberek,száz más értelmes dolgot lehetne csinálni.

Amúgy meg nem nagy valami,net nélkül is lehet élni.

2021. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!