Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valamire kíváncsi vagy...

Ha valamire kíváncsi vagy angolul vagy magyarul keresel rá a Googleba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindig angolul guglizok, kivéve persze, ha valami kifejezetten magyar dologról van szó.
2021. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
Attól függ hogy mit keresek, köthető-e országhoz. Ha általános dolog vagy nem tudok azon a nyelven ahová kötődik, akkor angolul mert úgy adja ki a legtöbb infót. De a halászlére magyarul keresnék rá, a mämmi-re (kaja) meg finnül.
2021. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Angolul.
2021. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kpe válasza:
Angolul elég gyakran szoktam rákeresni dolgokra a magyar mellett,mivel bizonyos kifejezésekre angolul jóval több találat és részletesebb leírások érhetőek el,mint magyarul. A németet elég ritkán használom,pedig sokáig tanultam,inkább az angolt használom,mivel valamennyi termék jellemzője,leírása angol nyelvű többnyire,meg valamiért jobban megy nekem,és ezt használom napi szinten. A némettel sincs bajom,azt akkor használom,ha Ausztria,Németország területén akarok valamit nézni,de minden másra az angolt használom,nekem az nagyon bevált.Az itthon történt dolgokra,receptekre,időjárásra magyarul keresek rá. Aki tud legalább egy idegen nyelvet,az nagy hasznát veheti a keresések során,meg a munkájához is tudja használni. Ezt tapasztalatból írom,mivel régóta használom az internetet. Nyelvtudás nélkül jóval szűkebb a lehetőség,mivel nem találnál meg egy csomó dolgot.
2021. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!