Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szoktak az emberek...

Hogy szoktak az emberek munkát találni?

Figyelt kérdés
Tehát ha az ember elvégzi az iskolát, akkor hol/hogy talál munkát magának?

2021. márc. 1. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az önéletrajzodat beadod a munkahelyekre, ahol állást kínálnak, vagy csak úgy beadod cégekhez.

Vagy, egyszerűen megkérdezed valahol, hogy nem keresnek-e munkaerőt. :-)

2021. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keres magának. Internet, újságok, közösségi oldalak hirdetései alapján. Akár beajánlás alapon, ismerősön keresztül.
2021. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Elég sok módja van, a jelenlegi helyemre például úgy kerültem be, hogy bementem egyik nap hozzájuk az önéletrajzommal és mondtam a portán, hogy szeretnék munkaügyben beszélni valakivel. Lehívtak egy ilyen vezető félét és vele megbeszéltük a dolgokat, már 3 éve ittvagyok.
2021. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te üvegbúra alatt éltél eddig?

Az osztálytársaid, ismerőseid, barátaid hogyan találtak állást?

2021. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4# jó a kérdésed. Őszintén megvallom, nem tudom, fogalmam sincs. Van 4 dolgozó testvérem, akikről úgyszint fogalmam sincs hogyan találtak munkát. Nem közölték. De az iskola is vicces volt, mert én 8 külön iskolába jártam (többnyire költözés miatt), és az osztálytársaim mindegyike teljesen más munkahelyekre kerültek. Valaki reptéren dolgozik, valaki erősáramokkal, a bátyám pl egy videóstúdióban, stb, stb. Mindenki máshol dolgozik, legtöbbjük még csak nem is szakmájukban helyezkedtek el. Egyedül a szüleim, akik szakmában vannak, apám zenész, és stúdiótulajdonos, anyám meg ápolónő (szerű)...


Szóval nincs egyértelmű megoldása annak, hogy ki hol/hogyan talál(t) munkát, csak kivételes esetekben.

2021. márc. 1. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged?
2021. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még sohase hallottál olyasmiről, hogy "álláshirdetés"...????


tele van vele a net!


Meg amúgy ezekkel soha nem beszélgetsz? VAgy esetleg süketnéma vagy?

2021. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6# 12osztály.+ECDL,jogsi,masszőr

De szakmai tapasztalatom sok van a kulturális és szórakoztatóiparban.

2021. márc. 1. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:

8: és még sose hallottál álláshirdetős portálokról?


:)))

2021. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!