Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen típusú emberek szoktak...

Milyen típusú emberek szoktak gyakorizni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy kor/nem/családi állapot/ munka? Szép vagy kevésbé szép emberek? Budapestiek vagy vidékiek? Esetleg határon túliak is? Mindig is érdekelt az hogy ki van emögött a rengeteg profil mögött :D

25/n (de nem kérek üzenetet ismerkedési szándékkal, már van valakim)



2021. febr. 25. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Vegyesen van mindenki, de szerintem akik egyedülállók és munkájuk sincsen, ők nagyobb arányban használják az oldalt.
2021. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
értem, leírhatnátok magatokról hogy ki kicsoda:D
2021. febr. 25. 14:28
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
#14.23 Akkor rosszul fogalmaztál. Nem az ismerkedést utasítod el, hanem a társkeresést. 40-es férfi vagyok, elvált, a Dunántúlon élek. Ennél többet nem szívesen mesélek.
2021. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

#4 vagyok


19 éves fiú vagyok, egyedülálló, Dunántúlon élek, tanulok még jelenleg.

2021. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Van itt vagyesen minden, többség valószínűleg akkor néz fel ide, ha épp nincs mit csinálnia és unatkozik. Én most a vírus miatt többet szoktam, mert azóta itthon vagyok és néha hiányzik kicsit a társaság és jól esik modjuk egy fél órára felnézni ide és idegeneknek segíteni.

Tartós kapcsolatban vagyok amúgy és együtt is élek, pár baráttal meg online tartom a kapcsolatot, de néha kell egy kis plusz szocializáció. Amúgy 24 éves vagyok, nő, egyetemista és nem Budapesti, de nagyobb városban élek. Mindjárt kezdődik a következő órám, addig nem tudnék már mit csinálni, most ezért vagyok itt.

2021. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát én 45 éves nő vagyok, valamikor szépnek tartottam magam, ma már jóval átlag alattinak. Férjnél vagyok, egy majdnem nagykorú gyerekem van. Részmunkaidőben dolgozóm, külföldön élek.
2021. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok, 37 éves, van munkám, csak nem mindig annyira hajtós, hogy ne tudjak ide felnézni :) És van párom is.
2021. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Vidéki,feljövök segítő szándékkel a gyakorira,nevetek a sok bolondon 16/F
2021. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

Vidéki, egyedülálló. Mióta szakítottunk exemmel azóta járok fel.

Egyebként nincs velem semmi gond, okos vagyok, sportos.

20/F

2021. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

IS


Védéki is, városi is. Tanult ember is, meg szakmunkás is. Vannak itt olyanok más kategóriákban, hogy valami hihetetlenül okosak, vannak olyanok is akik doktoráltak az adott témából és úgy vannak itt tényleg segítő szándékkal.

Vannak fiatalok és idősek is. Volt már mikor egy kb 75 éves néninvel beszélgettem informatika témában, mert írt rám privátot, hogy kérdezne pár rolgot. Vannak házasok, elváltak, özvegyek, kapcsolatban lévők, szinglik.

Van itt minden fajta etnikum is. Tényleg elég színes a gyakori a felhasználók terén, mindenki ismeri és használja is az oldalt különböző okokból.

Szóval itt nem lehet általánosítani, hogy csak ilyen vagy csak olyan emberek vannak. Itt van minden féle fajta ember is.

2021. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!