Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megkérdezzem, hogy tarthatom-...

Megkérdezzem, hogy tarthatom- e vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy Egészségkonyhás srácról van szó. Én lány vagyok, 21 éves, ő nem tudom mennyi, de fiatalosnak látszik. 3 hónapja hozza már az ételt, de jövőhéttől már nem ő jön. Én megkedveltem, úgyhogy arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy tarthatom- e vele a kapcsolatot. Már kb. 1 hete ezen rágódom, és nem tudok dönteni, ezért írom ki ide, hátha ti tudtok segíteni. Nem mindennap, de egy héten kb. 2x-3x beszéltünk, mondott valamit. Nem nézne rám furán, nem gondolna rólam furákat? Mert neki lehet, hogy nem éppen ez a vágya, meg lehet néha beszélünk, de lehet, hogy nagyon nem is érez irántam kedvelést. Ezek amik egy kicsit visszatartanának. Ti mit gondoltok, szerintetek megpróbáljam vagy inkább hagyjam?

#lány #kedvelés #srác #kapcsolatfelvevés
2021. márc. 3. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veszítenivalód. Szólj neki.
2021. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágj bele, nehogy véletlenül lemaradj róla. Veszítenivalód nincs 😇
2021. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!