Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok mit szólnának hozzá...

Tanárok mit szólnának hozzá ha egyik diákjuk megkérdezné tőle hogy itt az évvége és többet már nem találkozik a diák a tanárral de tarthatná-e messengeren a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jófejségből biztos nem utasítana vissza, azonban nem hiszem, hogy hirtelen tudná, hogy hova tegye a dolgot.. főleg akkor nem, ha nem egy kifejezetten bensőséges jobb esetben szimpla tanár-diák kapcsolatról volt szó.
2017. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanára válogatja. Van, akinek semmi baja nem lenne vele, van, aki meg nem engedi be a tanítványait a magánszférájába.
2017. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez főleg tanártól függ. A magyaros tanárnőnk állandóan üzenget Facebookon, igaz, csak hogy miből mikor írunk, készüljünk fel satöbbi. Ha jó a kapcsolatod az adott tanárral,pl osztályfőnök, belefog egyezni, de ha olyan rideg volt, akkor nem hiszem, vagy csak belemegy, mert nem akar megbántani vagy leégni, és lehet, hogy majd nem is ír vissza.
2017. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én taliztam egy volt tanárommal, elmentünk fagyit nyalni. De nem a fagyi volt a jó, hanem az,hogy ő fizette.
2017. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!