Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt? Veletek...

Miért érezhetem ezt? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Tehát a jogsi vezetés részét csináltam szeptembertől kb másfél hónapig ami után sikeres vizsgát tettem. Ez mind szép és jó, iszonyatosan örültem neki hozzáteszem azóta is nagyon örülök, sűrűn is vezetek. De van egy úgymond honvágyom azokhoz a pillanatokhoz amikor még az oktatóval vezettem. Meg volt egy hangulata és nagyon szerettem menni, szerencsére egy nagyon jófej oktatót sikerült választanom. Azóta is sokszor látom a városban mindig hiányzik egy kicsit ez a helyzet. Félre ne értsetek iszonyatosan élvezem azt is hogy a magam ura lehetek és mindenhová eltudok menni egyedül. Néha azon kapom magam, hogy elalvás előtt amikor már az ágyban fekszem és aludnék olyan helyzeteket képzelek el amik nem történtek meg és nem is fognak. Pl: Hogy felhív az oktató, hogy tudnék e segíteni neki mert van egy ilyen feladata miszerint meg kell néznie pár tanulóját, hogy amióta meg van a jogsija mennyit fejlődött bizonyos dolgokban. Engem kér meg hogy legyek az alanya én szívesen belemegyek és egyszer elmegyünk utoljára vezetni egyett. Azt is elképzeltem, hogy miket beszélünk stb. Nemértem mi van velem mert ilyen még nem fordult elő velem és azt veszem észre hogy ez egyre többször megtörténik. Mi lehet ennek az egésznek az oka?

2021. márc. 3. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én örültem neki, hogy végre már nem kell mennem, de rajtad látszik hogy másképp kaptad meg esetleg a jogsidat :D
2021. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alletta ***** válasza:
100%
talán nem mered bevallani még magadnak sem, hogy kicsit belezúgtál az oktatódba?
2021. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy másképp kaptam meg a jogsimat?
2021. márc. 3. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az oktató, talán a biztonságérzet, talán csak a jó társaság miatt.
2021. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez történt, csak annyi különbséggel, hogy hosszabb ideig tartott megszerezni a jogsit.

Én azért éreztem ilyent, mert vezetés alatt ismertem meg egyik legjobb barátnőmet, és pár alkalomtól eltekintve nagyon jó volt a társaság végig. Viszont leginkább azért, mert végtelenül rendes és közvetlen volt az oktatóm és ő is sokat mesélt, meg én is. Nálad is lehetséges, hogy hiányzik az oktatód, vagy az ottani társaság, szituk.

2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én októberben kaptsm meg a jogsit. Nagyon jókat beszélgettünk mindig az oktatóval. Volt, hogy ő ajánlott egy egy filmet, hogy nézzem meg. Soha nem volt köztünk semmi. Ö családos ember 2 gyerekkel. Fantasztikus figura egyébként. Szinte barátok lettünk úgyérzem. Néha írunk is egymásnak. 2 hónapja halt meg apukám. Aznap felhívott hogy látta a neten. Sokat jelentettek a szavai. Kb negyed órát vigasztalt. Azt mondta mindenben segít. Utána kicsivel írta hogy valamikor kerülhetnénk egyet. Rengeteg dolga van, de remélem azért összejön. Nagyon szeretek a társaságában lenni. Kicsit olyan mintha a bátyám lenne.
2021. márc. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!