Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bank és posta is zárva 03.08-tól?

Bank és posta is zárva 03.08-tól?

Figyelt kérdés

#szigorítás20210308
2021. márc. 4. 13:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt vala, amikor a postán dolgoztam, akkor mesélték a bennfentesek, hogy a postának még katasztrófa-helyzetben is működnie kell. (Gondolom, ez alatt - akkor - háborús helyzetet értettek)
2021. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A posta biztos nyitva lesz. Én ugyan online fizetem a csekkeket, de 1 nekem is van amit csekken kell. Meg nem hiszem, hogy minden 80 feletti tud utalni, papámnak pl internetbankja sincs.
2021. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Néhány rőzsebolt tulaj pedig a boltjának bejáratában fogja felkötni magát, - mert az biztos, hogy már betáraztak rőzséből és elmarad a Nemzetközi Nőnap IS! :)
2021. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
A Posta mint olyan, csekkbefizető hellyé alacsonyodott, - az internet kinyírta, tehát közel sincs már akkora jelentősége, mint - mondjuk - 40 évvel ez előtt. A búvárharangtól kezdve az atomreaktorig már mindent árultatnak velük a vezéreik, csak hogy el ne süllyedjenek a megszokott életszínvonalukban.
2021. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor postára rendelek webáruháztól, mert futárt nem tudok bármikor fogadni otthon, postára meg el tudok menni átvenni. Ha nincs csomagautomatába kézbesítési lehetőség, vagy nagyobb a csomag, akkor ezt szoktam választani amikor csak lehet.
2021. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#15

Dettó, itthonról dolgozok de majdnem folyamatosak a zoom meetingek, nem tudok futárral telefonálgatni és kimenni érte bármikor.

Én is csak a postára tudok rendelni. Nagyon remélem, hogy nem zár be.

2021. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Nah meg hiába lehetne mindnet utalni ha nekem itthon készpénzem van ,az nem varázsolódik rá a kártyára. Ha meg emiatt bankba kell menni, akkor ugyanott vagyok mintha a postára mennék ,hiszen ugyanúgy emberek közé megyek.
2021. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem kötözködésből, kíváncsiságból: mi az, amit csekken *kell* fizetni?
2021. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk minden ,mert albérlet és a tulajnak kell a feladott csekk szelvényt oda adni.

Tehát: villany,víz, gáz, szemétszállítás, közösköltség,


Ezenkívül net, telefon, életbiztosítást is így kértük, mert nagyrészt készpénzünk van.

2021. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
18-as Nem mindenki bankszámlára kapja a fizetését/nyugdíját.
2021. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!