Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fodrász nyitva lehet majd...

Fodrász nyitva lehet majd vagy csak fusiban csinálhatja meg pl lakásán ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 13:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez sajnos csak holnap reggelre lesz pontosítva, pedig engem is érdekelne, nyitva maradhatnak-e, mint tavasszal..
2021. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
16%
A fodrász szerintem be kell hogy zárjon, nem létszükséglet.
2021. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
10%
A szolgáltatók bezárnak, kivéve a magánegészségügyet. Mit nem lehet érteni?
2021. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

2 Az én munkahelyem nem zàr be, pedig nem létszükséglet de a multiknak mindent lehet, így aztán nem járhatok lenőtt hajjal dolgozni.

Csak hogy tudok e menni az időpontomra vagy majd lakásán megoldjuk.

2021. márc. 4. 13:25
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Semmi nem lesz nyitva az élelmiszerüzleteken, patikákon és a magánegészségügyön kívül. Nemtetszésedet a jövő évi választáson tudod kifejezni.
2021. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

3 Tavaly doszta ugyanez volt mégis voltak kivételek : pl allateledel bolt, dohànyboltok.

Mit nem lehet érteni ezen, hogy egyik a-t mond de a közlönyben már B szerepel.

2021. márc. 4. 13:26
 7/34 A kérdező kommentje:
5 Kihagytad a dohanyboltot és a kaszinót.
2021. márc. 4. 13:27
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

#4

Nem bántásnak szánom, de a hajlenövéssel együtt lehet élni. Befestheted magadnak is, stb.

Ne érts félre, itt én nem a saját véleményemet írom, csak próbálok a döntéshozók fejével gondolkozni, felülről nézve a fodrász hanyagolhatóbb, mint pl. a szállítmányozás.

Én azt várom, az autószervizekkel mi lesz, mert az lehet fontos és sürgős, bizonyos esetekben létfontosságú... mégis van rá külföldi példa hogy bezártak.

Se füle se farka ennek a mai bejelentésnek. :(

2021. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8 Nem bántás, de nem sima egyszínű hanem egy fajta új technikàval van, foltokban őszülök ha szép lenne az eredeti hajam de jó lenne.


Igen az is olyan, Bar nekem nincs autóm de igen fontos sokaknak munkaeszköz. Lesznek itt még finomhangolások, csak kicsit érdekes a nemzeti dohanybolt az mindig maradhat .... sárga fogak büdös száj büdös ruha nem gond ha valaki szép hajat szeretne az meg baj.

2021. márc. 4. 13:37
 10/34 anonim ***** válasza:

#9

Mondjuk hozzá tartozik, hogy sok településen a dohánybolt az egyetlen hely ahol lehet bármit vásárolni, pl nálunk is, így én is remélem hogy az nyitva maradhat, pedig nem cigizek.

2021. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!