Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálhatja azt, hogy...

Miért csinálhatja azt, hogy csak este ír rám pedig egész nap kb. ráérne?

Figyelt kérdés

Régebben szinte egész nap beszélgettünk(szerinte akkoriban sokkal felszínesebbek voltunk, én ezt nem igazán éreztem) de két üzenetváltás között ha épp volt valami dolgunk simán elteltek órák is, nyáron, hétköznap főleg miattam kb. estefelé volt csak folyékonyabb a kommunikálás de mostanában meg 8-kor ír rám először és folyamatosan ír ha én is válaszolok, de még hétvégéken is tartja ehhez magát, hiába meséli, hogy egész nap semmit se csinál.

Szívesen vennék ötleteket rá, hogy mi indokolhat egy ilyen váltást, hogy bár ráér de mégis csak este ír. (mert azért a napi 4-5 órából amit velem írogat az jön le, hogy szereti ezt csinálni de közben meg nem értem, hogy akkor miért ragaszkodik ennyire a fix időpontokhoz)



2020. dec. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Miért ötleteljünk egy idegen ember időbeosztásáról?

Kérdezd meg őt és a problémád letudva.

2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami kényszeres betegség lehet nála.De miért nem tőle kérdezed meg?Idegenek nem fogják megmondani az igazi pontos okát,hogy mit és miért csinál.
2020. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De hát meg is indokolta: felszínesnek érezte az egész napos csacsogást.
2020. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem szereti, hogy napközben ha ír te mással foglalkozol és el-eltünögetsz, este pedig mikor már mást nem nagyon csinálsz fluidabb a beszélgetés. Én is volt, hogy ezt csináltam, idegesítő amikor beszélgetnék valakivel, de ő még csak 60%-ban sem figyel rám, meg eltűnik fél órákra, aztán addig amiket írok kapok rájuk egy rövid mondatot meg 1-2 smileyt...
2020. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!