Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utcán idegen ember levideóz...

Az utcán idegen ember levideózott. Ha valahol meglátom a videót, mit tudok tenni? Sért ez valamilyen személyes jogokat? Veletek is volt-e ilyen, ti bosszankodtatok, vagy tettek valamit?

Figyelt kérdés
Szimplán sétáltam, egyszerű öltözetben, semmi feltűnő viselkedés. Kocsiból az ablakon a telefont kinyújtva levideózott. Majd tovább ment.

2021. márc. 5. 13:52
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Sért, bár kevés esélye van annak, hogy az interneten pont ebbe botlasz bele.
2021. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Elvileg kozteruleten lehet. Nem a pofankba nyomott felvetelt, de mondjuk elvileg hazat, utcat fotozol, videozol es emberek is vannak rajta. Ezt lehet az engedelyuk nelkul.
2021. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs jogi végzettsége az illetőnek...
2021. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igaz nem az orromba nyomta a telefont, de elég egyértelmű, hogy ebbe az esetbe nem a házakat akarta levideózni :'D
2021. márc. 5. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazafelé tartottam munkából. Ez évekkel ezelőtt történt. Részeg tinisrácok egy csoportja beszólogatott, aztán amikor ignoráltam őket, még durvábbakat mondtak. Buszra vártam. Matatni kezdtem a táskámban, telefonáltam, erre kb őrjöngeni kezdtek. Amikor odanéztem, láttam, hogy videóznak is.

Sima fekete téli kabát volt rajtam. Voltam minden k-rva, r-bnc, nézz ide k-rva sorolhatnám. Végig ignoráltam őket, fáradt voltam, haza akartam csak jutni.

Nem tudom mit csináltak a felvételekkel, igazából lövésem sincsen, mert semmi vicceset nem csináltam.

De sikerült elb.szniuk a nap további részét, nehezen viselem az ostoba falkaszintű rosszindulatot.


Lehet aki levideózott téged csak tesztelte a telefont, milyen videót csinál?

Amúgy megértem, hogy rosszul esett.

2021. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem videozhat le, ha meg látod neten tehetsz feljelentés ismeretlen ellen. Aztán hogy megtalálják e azt nem tudom. Szerintem igen mert a neten nem lehet elbújni. Sokan hiszik hogy el lehet pedig nem. Vagy csak nehezen
2021. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg nagyon kevés az esélye, hogy pont rá akadok a neten.

És igen bosszantó, az #5-éhez mérve, az én esetem eltörpül.

2021. márc. 5. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Közterületen videózhat nyugodtan
2021. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!