Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan itt miért veszik személy...

Sokan itt miért veszik személyes sértésnek ha feltesz az ember kérdést?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem ha felteszek kérdést akkor nem a kérdésre válaszolnak hanem elkezdenek sértegetni, kötekedni, belém kötni, gúnyolódni, provokálni, kiforgatják a szavaimat, némelyik olyan bántó sértést ír hogy csak na, hogy még én érezzem magam szarul amiért fel mertem tenni egy kérdést De komolyan úgy nekem jönnek mintha én bántottam volna őket. Na meg olyan is van hogy kielemez, azt elemezgeti hogy én milyen ember vagyok, és nem a kérdésre válaszol.

Ezek az emberek frusztráltak?


2021. febr. 3. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos trollok itt is vannak, nem lehet őket elkerülni.
2021. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

Sokan gondolom, magukat látják bele, a helyzetbe.

Illetve, ami még itt gyakori, hogy (ezt ne vedd magadra) a kérdező istentelenü buta, naiv, ilyesmi, ami mellett már tényleg nem lehet szó nélkül menni. Vgy csak hisztizni jön fel ide, de tenni nem tesz semmit.

Példa: a nő hisztizik itt egy fél oldalban, hogy de rossz a kapcsolata, bántják, a gyerekek is nélkülöznek, stb stb, kiderül a nő 8 általánossal hozzáment egy helyi hülyegyerekhez, szült neki 3 gyereket 6 év alatt, és még csak 24 éves, az ilyenre, azon kívül, hogy anyaotthon tanácsát lehet meírni, nehéz megállni, hogy ne írd oda, legalább annyit, hogy "szegény gyerekek", és akkor még keveset is írtál....

2021. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem mindegy, milyen kérdéseket írsz ki.

Akik mások életében vájkálnak (mondjuk “miért hordanak az emberek Ugg csizmát? Szerintem olyan ronda” - ok és ki kérdezte, mellesleg miért kéne az illető ízlése szerint öltözködni másoknak?) netán burkoltan lenéző hangnemben, azokkal én se vagyok kedves.

Azt mondjuk én se értem, hogy pl egy “mik a tapasztalatok erről az étteremről/ruhamárkáról stb-ről” kérdésre miért kell tahó stílusban válaszolni.

2021. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem veszem személyes sértésnek, de ha olyan kérdést írsz ki, aminek semmi értelme mások szerint, vagy egyértleműen a kérdező a hibás, akkor ne is várj rá normális választ.


- Lehetek terhes?

- Férjem miért látogatja az előző házasságából született gyerekeit?

- Anyám turkál a telefonomban, szobámban, nem lehet ajtóm, meg állandóan ordibál velem, de amúgy jó anya, nem akarom megbántani, mit tegyek?

- Egyesek miért nem foglalkoznak azzal, hogy nincs bombatestük?

- Szerintetek sem lesz itt már semmi iskolanyitás szeptemberig?

2021. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Mutass meg pár kérdésed, ami szerinted normális volt de mégis bunkó válaszokat kaptál rá és akkor a konkrétumok fényében el tudjuk mondani, hogy miért reagáltak úgy, ahogy.

Enélkül csak egy üres, kizárólag önigazolás céljából született kérdés, ami teljes joggal idegesít bárkit.

2021. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert ostobák. De téged ez miért zavar?
2021. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Bizonyos kategóriákban 10/7 kérdés kizárólag önsajnáltatás, önigazolás céljából vagy lustaságból jött létre és ebből már csomó mindenkinek baromira elege van. Aki itt kérdez az vállalja azt, hogy nem csak azt fogja hallani, amit hallani akar. Ez a kérdésed is elég bicskanyitogató, mert állítólag érdekel mások véleménye, de konkrét példát azt már nem mellékeltél, ami azt jelenti, hogy te is csak panaszkodni jöttél nem pedig tényleges véleményért.
2021. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Ismerősöm mondta mindig, ideges ember nincs, csak hülye.

Ha elrepül a feje fölött a madár, ideges, ha süt a nap, ideges, ha nyávog a macskája, ideges, ha kérdést írsz ki, ideges, stb....

Mentális retardáltak, akiknek fáj az élet.

2021. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Én se értem, hogy miért húzod fel magad ezen. Ezzel csak saját magadnak ártasz. Miért nem nézed őket levegőnek? Látod, elérték a céljukat, mert ezen pörögsz, és velük foglalkozol.
2021. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem részben csak te érzed így.


Részben meg így élik ki magukat.

2021. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!