Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajtam kívül sok olyan huszoné...

Rajtam kívül sok olyan huszonéves van itt, akinek nincs munkája és csak otthon ül a négy fal között mostanság?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 11:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én még csak nem is dolgoztam soha úgy igazán. Diákmeló volt, persze. Gyárba is elszegődtem, kényszerből...de a pánikbetegségem eluralkodott rajtam. A mentális sz*rjaim miatt sehol sem tudok megmaradni. Nem vagy egyedül.
2021. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Menjetek ki. Jó idő van. Lehet hamarosan ki menni se lehet. Ki tudja 😥
2021. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En mar az ongyilkossagon gondolkozok, semmi motivaciom. Mindennap ugyanaz, munka nincs, penz nem jon... en elobb-utobb megyek az utcara ebbe biztos vagyok
2021. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ugyanez itt is
2021. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére még a szüleim támogatnak. Nem diliztem be, mivel elfoglalom magam. Könyvet olvasok németül, tanulom a nyelvet, zenélgetek, főzök, bevásárolok. De már nagyon kéne valami munka, nem szeretnék mindig rájuk támaszkodni.
2021. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Pontosan.

23 vagyok és jelenleg a korona is megnehezíti a keresést, előtte se volt könnyű de előtte azért többen hívtak manapság örülök ha heti 1x felkeresnek és interjúra mehetek de majd értesítenek.

Már lassan én is öngyilkosságon gondolkozok, eddig visszatartott, hogy vannak terveim, azokhoz mind pénz kell, szóval semmi és kimenni sincs kedvem, mert szociális fóbiám is van pedig olyan szép délutáni idők szoktak lenni mostanában, de szorongok és amúgy kissé antiszociális vagyok. Így a szobámban gépezek és alszok leginkább de nem adom még fel, talán rám talál a szerencse.

Szüleim engem is támogatnak, de én meg belepusztulok ebbe, elején tök jó nyári szünet feeling volt aztán depresszió és önsajnálat...Nem vagy egyedül.

2021. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Srácok, ne csináljátok már ezt. A fas*ért dobnátok el magatoktól az életeteket azért, mert most éppen egy nehezebb időszakon mentek keresztül. Nektek egy kis bátorításra lenne szükségetek, semmi másra (jó, némi szerencse sem árt). Fogalmatok sincs arról, mire lennétek képesek, ha elhatároznátok magatoknak egyetlen célt amivel tudnátok bármilyen módon javítani az életeteken és csupán egyetlen 1 hónapra, nem többre, csak 1 hónapra minden erőtöket beleadnátok amit csak tudtok. Elárulom, meglenne az eredménye és meglepődnétek rendesen, hogy mit tudtatok kihozni magatokból. Aki nem hiszi, próbálja ki. Ez nem csak munka keresésre, de szociális képességek fejlesztésére, káros szokások elhagyására és bármilyen alkotó tevékenységre egyárant igaz. Sokkal-sokkal több van bennetek, mint amit Ti magatokról gondoltok. Jó lenne, ha ezt a környezetetek is elkezdené érzékeltetni Veletek. Ha nagy a géz, ne féljetek és ne szégyeljetek külső segítséget kérni, szinte senki nem bolgogul teljesen egyedül ezen a világon, Ti sem vagytok egyedül.
2021. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
*gáz, *boldogul
2021. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

23 éves lány vagyok, másfél hónapja munkanélküli.

A sok szabadidőmet többnyire tanulással és házimunkával töltöm, de a testi és lelki jóllétem miatt mától elkezdtem itthon edzeni is.

Sok álláshirdetésre jelentkeztem már, és jelentkezem folyamatosan, de eddig kb. 3 helyről kaptam nemleges választ, a többiről pedig semmit.

Lenne álláslehetőség, de úgy látom, inkább férfiaknak, mint egy gyenge, vékony nőnek. Legalábbis itt Borsodban ezt látom.

Megnehezíti a helyzetemet, hogy nincs szakmám sem, csak érettségim, angol nyelvvizsgám és jogosítványom, illetve némi tapasztalat egyszerűbb munkakörökben, amik nem igényelnek szakmát, diplomát.

Lassan elfogynak a tartalékaim, így jó lenne, ha felvennének valahová.

2021. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesként én is otthon ültem, mert nem volt munkám, pedig akkor még covid se volt. Aztán eljöttem Magyarországról, nyilván ez nem opció mindenkinek, de engem tényleg sehonnan sem hívtak vissza, és valamit muszáj volt csinálni.
2021. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!