Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt fiatal (tizen-,...

Vannak itt fiatal (tizen-, huszonéves) sorstársaim, akik állandó gyógyszert szednek?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek lelkileg? Van mellékhatása? Mire szeditek? Bátran kifejthetitek.

20F



2021. febr. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Magasról leszarom őszintén szólva. Táplálékkiegészítőket is rendszeresen szedek, egyáltalán nem érdekel, hogy az egyik pirula gyógyszer, a másik meg vitamin.

Fogamzásgátlót is használok, az is ugyanúgy működik. Nincs mit lelkizni ezen.


25N

2021. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elején, mikor kiderült, hogy krónikus pajzsmirigy alulműködésem van, akkor zavart a tudat, hogy egy bogyón kell függenem az életem hátralevő részében, de hamar rutinná vált, és már fel se tűnik. Mellékhatása nincs, az egyetlen zavaró, hogy havonta-kéthavonta el kell mennem a gyógyszertárba kiváltani a következő adagot, illetve reggel várnom kell a reggelivel egy fél órát. Másrészről viszont minden gyógyszert ingyen kapok, ami más helyzetekben lehet elég jó.

27/N

2021. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Skizofréniára szedek ripedont. A valóságban viszont hozzá se ér a skizofréniámhiz, csak összeszedettebbé tesz, ami jó, ezért szedem.

Nincs mellékhatása.

Nincs mit rosszul viselni lelkileg.

2021. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lamolep, Floxet bipoláris zavarra és OCD-re, meg vannak időszakok, amikor Frontin nélkül képtelen vagyok elaludni (most éppen jövök le róla). Mire szedni kezdtem őket, már elég súlyos tüneteket produkáltam ahhoz, hogy ne jusson eszembe lelkizni rajta, úgy fogtam fel, mint egy lehetőséget az élhető élet élésére. Plusz szedek Gelbrát, nem minden egyes nap, csak akkor, ha olyasmit eszem, amiről tudom, hogy túl sok gyomorsavat csinál nekem.
2021. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!