Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A dohánybolt és a lottózó...

A dohánybolt és a lottózó miért fontosabb mint pl. a fodrász?

Figyelt kérdés
Nem bírja ki valaki hogy 2 hétig ne lottózzon vagy ne cigizzen, de nekem el kell tűrni hogy nem tudom levágatni a hajam? Egy alapvető megjelenést, higiéniát befolyásoló szolgáltatás miért kevésbé fontos mint a szenvedélybeteget kiszolgálók?
2021. márc. 7. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal prózaibb, mennyi bevétele van az államnak a te hajvágásodból és mennyi a dohányáruból?
2021. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Vágd le otthon magadnak, maszkban. Otthon is kell a maszk. Abban legyél. Egész nap..
2021. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Mivel gondolom nem dohányzol így nem is jelent akkora problémát. De jobb ha tudod, hogy aki folyamatosan dohányzik k..ra nem bírja ki 2 hétig cigi nélkül :D
2021. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mi az a szenvedély betegség??

Az alkoholista a kis pacsmagolt piáját megtudja venni a kisboltban is. A lottózó mondjuk van online is. De aki dohányzik az egy napot nem bírna ki cigi nélkül, nem hogy 1 hónapot. A hajvágást vagy egy fésülést jobban megcsinál magának otthon is, mint egy dohány ültetvényt.

Ha azt bezárnák akkor nem csak az ellenzéki lenne az utcán, hanem az összes dohányzó ember.

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jajj bocs én köteles vagyok minden szarságot eltűrni, de őfelsége nem bírja ki a cigike nélkül. brühühü
2021. márc. 7. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Épp ez a baj a dohányosokkal, hogy kurvára nincs kitartásuk.
2021. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Minek kellett rászokni a dohányzásra? Senki nem kényszerítette őket és nem is létszükséglet. Nehogy már sajnálni kelljen őket mert egy napig nem bírja cigi nélkül. Szokjon le...
2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Feleslegesen próbálsz inzultálni olyan embereket, akik szintén nem tehetnek róla hogy mi van nyitva és mi nem. Hidd el, ha rajtunk múlna egész nap fesülhetnéd a hajad a fodrásznál. Írkálj Vityának, hátha válaszol.
2021. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van ferfifodrasz ismerosom. Szep hajakat nyir otthon ingyen. Azert ingyen,mert tanulo meg,de ugyanugy megcsinalja,mint a fodrasznal 8000-ert!! (Budapest)
2021. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

#7


A víz létszükséglet, a levegő is, a táplálék is. Az hogy szépen álljon valaki haja az viszont nem az.

Nem dohányzom, de ennyi értelem belém is szorult.

Amúgy se lehet hova menni, nem mindegy milyen a haja az embernek??

2021. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!