Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mától van az a hatalmas...

Mától van az a hatalmas szigorítás? Nem nagyon tűnt fel.

Figyelt kérdés

Szinte minden nyitva van ugyanúgy. Neten láttam, még a Pepco sincs zárva. Arra nagy szükség van úgyis gondolom. :D

Ezért érdemes volt ijesztgetni az embereket múlt héten, hogy zár az ország.

Nevetséges ez már.



2021. márc. 8. 17:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sem.
2021. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk az oltásellenesek és járványtagadók őrjöngtek, miközben kb. alig történt változás. Más országokban sokkal durvább korlátozásokat vezettek be.

Azért a fodrászokat/kozmetikusokat/vendéglátósokat stb. sajnálom, mert őket ez a "semmi" is érinti.

2021. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

A neten láttad, hogy a Pepco nyitva van...???? Atyavilág! :-DDDDD


azért mert a fB-oldalukon a normál nyitvatartás van kint, még zárva vannak!


Ennyire nem lehetsz netfüggő! :-D

2021. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert magukból csináltak bohócot szokás szerint. Mindent bezárunk, erre odaírtak 169 kivételt, amivel gyakorlatilag elérték, hogy 90%-ban minden ugyanúgy nyitva van. Gondolom bizonyos érdekkörök tudtak hatni a kormányra, amely ismét fordítva dolgozott. Először dolgozzák ki az általánosságot, aztán a részleteket, én mondjuk fordítva csinálnám.
2021. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Még az oldalukra is ki van írva, hogy zárva vannak.

[link]

2021. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

5: ja-ja... :)


Úgy látszik, az illető csak ránézett a google térképen... ahol ugye nem frissítik ilyenkor a nyitvatartásokat...

2021. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Látom egyetértünk akkor.

Szerintem is nevetséges ez az egész. Bezzeg az éttermeknek hónapok óta zárva kell lenni. Őket én is sajnálom. Ott is megoldható lett volna, hogy legyen kihagyva x asztal. De hát ott biztos jobban terjed a vírus, mint egy bevásárlóközpontban, ahol mindenki egymás sggében van. Furák ezek a korlàtozások.


#3: Reggel láttam neten. Mi bajod van? Még az egyik barátnőmmel beszéltük is, hogy ott semmilyen élelmiszer sincs. Ő linkelte nekem. Elvileg a Diego is nyitva lehet. Az is létszükséglet!! De kb a ruhaboltokon kívül minden nyitva van. Biztos jobb lesz a helyzet. :)

2021. márc. 8. 18:05
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

NINCS nyitva pepco!


"az üzleteket március 22-ig be kell zárni, ez alól kivételt jelentenek az élelmiszerboltok, a drogériák, a patikák, a benzinkutak, valamint a miniszterelnök közlése szerint a kertészeti árudák és a barkácsboltok is"


[link]

2021. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én egyedül dolgozok irodában. Bementem ma. Erre az egyik ismerősöm reggel azt irogatta nekem, hogy szerinte ne menjek be, mert észre fogják venni, hogy el van utalva a fizetésem és rájönnek hogy dolgoztam. Komolyan mindenki megbolondult??
2021. márc. 8. 18:12
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

9: a funkcionális analfabétizmus iszonyatos mértékben terjed. :(((((((


Tök érthetően, faék egyszerűséggel le van írva, ezer cikkben megjelent - és mégsem értik....

2021. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!