Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Talalkoztatok mar nem normalis...

Talalkoztatok mar nem normalis emberekkel ezen az oldalon? Konkret sztorik erdekelnenek!

Figyelt kérdés
Koszi!
2021. márc. 9. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, egy csaj azt ecsetelgette, hogy nem szeret gumiban dugni, ezért milyen jó, hogy eljárhat abortuszra, és milyen gáz hogy ezt nem fizeti a TB.

Az abortusz megosztó téma, de az ilyen szésőséges libár azért elég egyértelműen a negatív oldalon állnak.

2021. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós embernek olyanokat válaszoltak hogy legyen öngyilkos stb stb szörnyű....
2021. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Privátban a hitgyülis volt mostanában, meg az MLM-ezős, magát luxustársaságba pozícionáló okostojás volt.

Régebben volt egy csaj, aki mindenáron szexelni akart volna

2021. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteggel. Pár hónapja láttam egy kérdést, amiben a kérdező lényegében arról írt, hogy neki, mint férfinek, JOGA lenne azt a nőt megdugnia, akit akar, meg össze is gyűlt a kérdést alatt a többi incel is és elkezdték szidni együtt a nőket. Erre odaírtam, hogy szerintem a mikropéniszük még nem jogosítja fel őket semmire, mire valamelyik írt egy privát üzenetet, ami valahogy így hangzott: "Nekem átlagos méretű farkam van és jól meg is foglak vele b4szni, te mocskos qrva" :D
2021. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jobbnal jobb sztorik :’D

Johetnek meg!

Amugy szerintetek miert van a gyakorin ennyi ilyen ember?

2021. márc. 9. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, szerintem nemes egyszerűséggel azért, mert anonim módon bármit le mernek írni, itt élik ki névtelenül a kis frusztrációikat. Más oldalakon, ahol kivétel nélkül mindenki felhasználóneve látszik, nincs ennyi gyökér, az a kevés hülye is, aki van, elég hamar lebukik.
2021. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején leszögezném, hogy 20 év körüli vagyok.

Szóval, egy kétszerennyi idős hapika rám írt, hogy tökéletes lennék neki alkalmi sz3xre. Szépen meg is hálálná persze minden értelemben. Én meg csak pislogtam és töröltem az üzenetet.

2021. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam. Össze is jöttem vele, de a kapcsolatunk alatt derült ki, hogy abnormális. Azóta az exem szerencsére!
2021. márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!