Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsen rendben az életem,mit...

Nincsen rendben az életem,mit tudtok tanácsolni? (hosszú lesz,előre bocsi)

Figyelt kérdés

Jó,kicsit túlzás,az,hogy nincsen rendben,de így kb ja. Tehát,megvan nekem minden,anyagilag jól állunk,illetve egy sokkal jobb házba költöztünk,tehát jó körülmények között élek.Nem erről lenne szó. Tanulással,meg a lányokkal szenvedek.


Kezdjük a tanulással,nem régiben elég szépen feljavítottam az átlagom,viszont most rontottam. 1 hónapja hármas volt a legrosszabb jegyem,többi négyes,ötös most meg annak örülök,ha a kettes megvan. Beleuntam a sok tanulásba,hiába otthonról tanulunk.Már felkötném magam,ha meglátok még egy házifeladatot.Becsúszott pár egyes így rontottam. Sokkal rosszabb nem lett,de ha így folytatom bukásra fogok állni. Más is van így ezzel? Mit javasoltok?


A lányok meg..nem értem őket,de már hányok az ilyen velem egykorúaktól..

Egyszerűen akármit csinálok,csak bajuk van velem,semmi nem jó nekik.Ha jó fiút alakítom nyomoréknak néznek,ha a rosszat,akkor bunkónak,ha önmagam,akkor pont tesznek rám. Tudom,jó nagykapu fa Xd


Na de hisztit félretéve. Miért ezeket a seggfejeket szeretik? Legyek én is az még,ha nem is teljesen? Hol lehet normális lányokkal ismerkedni? (Anotalkon nem,azt megtanultam Xd) Hogyan viselkedjek vele és hogyan keltsem fel az érdeklődését? Vagy inkább várjak így az egésszel? Komoly kapcsolatot nem szeretnék. 17/f



#probléma #egyedüllét #társkeresés #sok a k*rva #jóVSrossz fiú
2021. márc. 10. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Jó fiú
Rossz fiú
Mikrohullámos sütő
Ingyen elvihető katalizátor
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem csoda, hogy unod ezt az online fost régen azért más érzés volt bemenni a suliba, haverokkal lenni stb így a legszebb évek szálnak el szerintem egy iskolás évéből.


A másik a lányoknak nem lehet megfelelni lehetsz te akár a jó isten is, nekik mindig több kell, legalábbis ez az én észrevételem.

2021. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni mit akarsz kezdeni az életeddel. Így érettségihez közel nem kéne pont így alább hagynod a tanulást, de neked kell tudni.
2021. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy napirended.


Órák után menj el futni, sétálni, biciklizni, haverral egyedül bárkivel min 2 órára


Mi a hobbid?


Keress fbn olyan csoportot ahol neked való hobbik vannak.

Írd be, hogy szívesen ismerkednél, cserélnél ötletet.


Esetleg ha a város csoportba fbn kiírod van-e vkinek kedve sétálni, hátha...

Az ilyen társkeresőket felejtsd el.

2021. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyes.


Alapjáratában az online oktatással nincsen gondom,jobb nekem,mert nem kell bemászkálni abba a bolondok házába Xd. Az,hogy agyon basznak minket sok házival,ha meg csak egyet nem csinálsz meg már megy az egyes,de nem is lenne gáz,ha nem kéne minden egyes napra házikat csináni. Nem annyira vészes,mert az elején meglehet oldani,de már egy jó ideje ez megy és azért ez már sok.

A lányokkal kapcsolatban meg egyet is értenék veled.

2021. márc. 10. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is hasonló képpen érzek a tanulással. Hiába akarok egyszerűen már nincs türelmem a gép előtt ülni és hallgatni s sok hüjeséget,és azt nézni hogy beküldenek annyi ppt-t hogy a gépem is szinte bevagy😂

De így vagyok vele már 2hónap és vizsgázom. Neked pedig azt ajánlom hogy tanulj,de ha úgy érzed unod... pihenj kicsit. A lányokkal kapcsolatban meg azt tudom mondani ne magadban keresd a hibát! A mai lányoknak semmi jövő elképzelés az életben csak az hogy legyen köröm... és több...fognak mint kilincset. (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) Fiatal vagy még és ne törődj velük. Majd egyszer eljön az igazi hiddel😉

2021. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen a lányok még nem normális pasira vágynak, hanem igazából... ők sem tudják, mire. Legyen ilyen is, olyan is, meg amolyan is (és itt három egymásnak totál ellentmondó tulajdonságra gondolnak), de az másnap már uncsi, akkor legyen másmilyen, de az mégse jó, mert... ahh. A lényeg, hogy a barinőknek tetsszen, meg lehessen vele villogni instán.

Nekem 19 évesen volt először csajom, de az is csak 4 hónapig tartott. Mondjuk ott én is gyökér voltam.

Aztán lett egy hosszabb kapcsolatom, ott a nő 13 évvel volt idősebb nálam, de az minőségi különbséget jelentett a 19 évesekhez képest.


Az online oktatást meg túl kell élni, ennyi. Reméljük hamarosan vége lesz.

2021. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valami játékkal játszol pcn vagy konzolon, vagy azokat is unod?
2021. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj rossz oldal 6os vagyok.


amúgy légy önmagad a barátnőm is megyülölt amikor a szuleniél való bemutatkozásnál probáltam emberibben viselkedni mint amilyen vagyok.

ha a csaj nem magadért szeret akkor nincs nagyon jövöje a kapcsolatnak.


tanulásal kapcsolatban probálj eröt gyüjteni magadban és napi küldetésként gondolni rá. pl: ha sikerül minden orámat normálisan végig ülnőm és mondjuk három negyedén figyelni akkor meg eszek egy csokit vagy iljenek.

2021. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha meg nem sikerül akkor meg mondjuk nem fürdök vagy ilyenek.
2021. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!