Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik nap minden rendben volt...

Egyik nap minden rendben volt velem. Aztán a délutáni órákban, egy fájdalom hasított belém.1 órán át sírtam, pedig semmi előzménye nem volt. Mi miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 21:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csávó vagyok.
2020. febr. 6. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen idegkimerülés, idegösszeroppanás


nincs sok stressz, vagy valamilyen érzelmi nyomás az életeben? Vagy nem volt nem túl régen?

(Van, hogy közben, hanem csak azután jön elő az ilyesmi, miután már lekerült a tényleges nyomás)

2020. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek. Úgy érzem sínen vagyok. Fiatal ember vagyok a 20-as éveimben. Régebben volt stresszes életem, de már rég nem dolgozok a szalagon:D az volt az idegkimerítő. Úgy éreztem valami lelki fájdalom. Valami belémhasított.
2020. febr. 6. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg valami hüvelyest ettél, és beléd nyílalt a szaporafosás.
2020. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg niylván van valami, ami bánt. Esetleg nem tudatosult benned, vagy elfojtod. Szerelmi életed, családi életed rendben van? Nemi identitásod körül minden oké?
2020. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges az, hogy valaki szenved miattam és az ő fájdalmát érezhettem?
2020. febr. 6. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
pánikbetegség lehet
2020. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem megátkoztak.

Mondtam én, hogy kellett volna annak az öreg néninek egy kis pénzt adni, most viseld az átok következményeit.

2020. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ennyire spirituális oka lett volna. Most nem modom, hogy kizárt, de 0.1 százalék az esélye. 99,9% hogy más valami


az persze lehet, hogy lelkifurdalásod van, amiért valaki szenved miattad

2020. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Tudat alatt realizáltad, hogy életed végéig a melóhely és a lepukkant albérlet között fogsz ingázni, csak még nem akarod tudomásul venni.
2020. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!