Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig kell még a maszkot...

Meddig kell még a maszkot viselni?

Figyelt kérdés
Nem nagyképüség, de helyes fiú vagyok, rengeteg lány mondta már és élveztem hogy megnéznek nagyon sokan, de így mivel maszk kell senki se kb, nem is lehet belőlem látni semmit. Nekünk nagy hátrány, a csunya embereknek biztos jó. Szerintetek mikor lehet már levenni?

2021. márc. 10. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Járon talán.
2021. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
mutasd magad akkor privibe szepfiu:3
2021. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nyáron
2021. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Szegény emberek. Nem látják azt a csini pofidat. Kisfiam, mára elég volt, tessék átismételni a mai óra anyagait.
2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem lehet igaz. Nem akarom elhinni, hogy valaki ezt komolyan leírta. :DDDDDDDDDDDD
2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Kit érdekel a nyomi kis életed? 😀 Ne vedd fel a maszkot, ennyire egyszerű... Aztán majd megbüntetnek az utcán, ledobnak a villamosról, végül úgy jársz, mint a megboldogult ismerősöm, fiatalon koporsóba nézegetik azt a csini kis pofikádat, mivel ő a lélegeztetőgépről került oda!
2021. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Mekkora tragédia. Ez legyen a legkisebb gondod.


Szerintem ősszel.

2021. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%
100%, hogy amikor a legtöbbet lehet költeni a pénzt tehát nyáron le lehet venni. De attól, hogy oda írtad, hogy nem nagyképűségből mondod rohadtul nagyképűség volt. És nem hiszem, hogy annyira hiányzik az arcod az embereknek. De nem tudom észrevettétek e emberek, hogy milyen gyorsan eltűnt és újra feltűnt a vírus nyár után. Nyáron 0 fertőzött, ősz első napján meg egyből jöttek a betegek. Akkor rákérdezek, hogy ez most így jól van szerintetek? Direkt megnéztem és 0 fertőzöttet muttattak. Ha így megy tovább elég valószínű lázadás lesz belőle. Ráadásul vírus ellen nincs ellenszer. Még ha csak egy baktérium lenne de nem. A vírus folyamat mutálódik. Hacsak nem tudnak csinálni egy ellenszert ami szintúgy mutálódik, nem lesz semmi esély arra, hogy megvédjen ténylegesen minket. És alapból az influenzának nagyobb az éves halálozási rátája %-ban. Félreértés ne essék én nem vagyok összeesküvés elmélet gyártó/ hívő, csak reálisan nézem a helyzetet.
2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg a jelenlegi össze politikus el nem lesz zavarva világszerte. Vagy mindenki azt nem mondja, hogy eddig és ne tovább.
2021. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!