Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért feszengnek...

Egyesek miért feszengnek mindig egyenruhában?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon nem tetszik! Nem erről kellene, hogy szóljon a szakma. Rengetegszer láttam azt is, amikor utaztam hazafelé, hogy egyesek katonaszerkóban szelik végig a várost. Azt ne mondja már nekem senki, hogy nem bírt átöltözni! Ugyanúgy a rendészeti iskolába járók is, állandóan abban feszengenek a pályaudvarokon. A mentők is nagyon sokszor a két hete bekerült tudatlan senkiházik már pirosban feszengenek a facebookon! Én az ilyeneket úgy megverném, ha tehetném csak nincs kedvem börtönbe menni. Én jómagam is mentőtiszt vagyok, és nekem ez nagyon unszimpatikus, főleg a tini lánykák szoktak nagyon nagy (hősök) lenni facebookon is. Egyszer ezért valakit úgy állba fogok csapni, hogy eltörik az álla! Nem igaz, hogy nem lehet szankcionálni az ilyeneket! A sok nyomorék lejáratja a szakmát a primitívségével!

#egyenruha, hivatás
2021. márc. 11. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Mit zavar az téged?
2021. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Primitívnek most csak te tűnsz, már ne is haragudj.
2021. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Tudós mikor vagy te mentőtiszt, te szerencsétlen lúzer!
2021. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Feszeng = kellemetlenül érzi magát

Feszít = büszke magára


Szerintem összekeverted a két szót, nem ismered a jelentésüket.


Másrészt mindenki olyan öltözetben jár, ami megfelel neki.

Meg minek kellene átöltöznie, akkor csak cipelhet magával egy plusz öltözetet!

Emellett nem mindenkinem ugyanoda kell mennie minden nap, az még nagyobb hülyeség lenne munak elött elmenni az egyik helyre átöltözni, utána a munkahelyre, és utána este megint az elsö helyen ruhát váltani. Sokkal értelmesebb és egyszerübb maradni a munkaruhában.


De ha ennyire agresszív vagy, akkor semmi keresnivalód mentösök között, inkább kezeltetni kellene magad és az agresziódat, mert ez kifejezetten beteges, ahogy a témához állsz!

2021. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Hagyj fel a jelenlegi állásoddal, ha ilyen hozzáállást tanúsítasz. :)
2021. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem gyorsan meg kellene találni ezt a szerencsétlent, amíg a bajtársak el nem intézik, teljesen jogosan!
2021. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy jogosan? Még nektek áll feljebb?
2021. márc. 11. 15:00
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Jelentve a megfelelő helyen. Ha valóban mentős, holnaptól már nem az. IP cím alapján gyorsan meglesz a kisgyerek.
2021. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Mit érsz az IP-címmel, te nem normális! Bárki írhat bármit, mert igazam van! Ebből kezd elegem lenni, hogy mindenki olyan nagyra van magával. Továbbra is azt mondom, hogy a szakmának nem erről kellene szólni, és aki valóban alázatos a szakma iránt az nem vár el elismerő lájkokat, sem kommenteket!


Általában az szokott lenni, hogy a huszonéves kilánykák, meg az elkényeztetett tudtalanok, akik jó ha két hete benne vannak a rendszerben már feszítenek. Ez nekem abszolút nem szimpatikus, lehetséges hogy valakiknek az, de nekem nem. Az utolsó eset pedig kiverte nálam a biztosítékot.

2021. márc. 11. 15:05
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Szánalmas vagy, hogy felhúzod magad azon, hogy ki miben jár az utcán. Nem kicsit vagy sérült, ha ebből ilyen következtetéaeket vonsz le.


Én is büszke lennék rá, ha katona lennék pl. és hordanám a ruhát, főleg, ha elhivatott vagyok a szakmám iránt. Képet is készítenék, hogy lássa más is, hogy boldog vagyok abban, amit csinálok..


Tehát közel sem olyan okok miatt, amiket te levezettél.


Alázatot neked kellene tanulnod, te primitív suttyó, aki csak ezért képes lenne neki menni valakinek. Agresszív agybeteg állat vagy.

2021. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!