Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mivel tölti az idejét igy...

Ki mivel tölti az idejét igy karantén alatt?

Figyelt kérdés

Én már minden engem érdeklő sorozatot láttam, elkezdtem itthoni hobbikat, lassan már valami netes játékot is nézek. :D

Ti mivel kötitek le magatokat?

Mennyi idősek vagytok, és mi a nemetek?

Én 20L, szóval ne barkácsolást irjatok, ha lehet, de kiváncsi vagyok, más mit csinál időtöltésképp, korosztályonként.

Privátban, vagy itt is jó.



2021. márc. 13. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Dolgozok. Már két éve itthonról keresem a pénzt napi 16 óra munkával (nem aktív), heti 7 napon át.
2021. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mit dolgozol, hogy ennyire leköt?

Már, ha nem túl tolakodó a kérdés.

2021. márc. 13. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia vállalkozó vagyok.Autókkal foglalkozok.Nem érzem annyira a válság hatását, Győr,Komárom és Bécs között ingázok.Autók felkutatása, beszerzése, behozatala, majd eladása.Van mit csinálni, a fiúk se unatkoznak nálam.

Szlovák és osztrák cégnévvel,magyar lakcímmel ingázok a három ország között.

48F vagyok.

2021. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

2

Szoftverfejlesztő céget, illetve webshopot vezetek, de nem szakmailag. Mivel nem értek sem a marketinghez, sem IT-hoz, így főleg ügyfélszolgálattal és B2B-vel foglalkozom (ezekben van tapasztalatom). Ezeken kívül különféle befektetésekkel is foglalkozom, de ez nem aktív munka, csak jó és rossz döntések sorozata.

2021. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
B2B ügyfélszolgálattal, ha nevezhetjük így. Tartom a kapcsolatot a megrendelőkkel, illetve a szakmai vezetőkkel cégen belül.
2021. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Olvasok, rajzolok és festek (papíron és digitálisan is), karkötőket készítek, telefonos játékokkal játszok, filmeket és streameket nézek, új recepteket próbálok ki, sétálok és kirándulok a kutyával, fotózok.

Illetve rendszereztem és átnéztem magam körül mindent, végre meghirdettem az összes eladó dolgot. Azt hiszem ennyi. Sosem unatkozom.

Szintén 20/L

2021. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk Németországban élek, vendéglátóiparban dolgozok, szóval kb november óta nem dolgozok normálisan, csak hébe-hóba. Én is rajzolok, festek, meg befejeztem két regényem írását ez idő alatt, és a harmadik felénél járok.
2021. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Olvasok, szelektáltam a szekrényeket mindenhol (konyha, ruhák stb) minden nap egy órát sétálok és egy órát edzek. Mellette meg dolgozom. Eljárok túrázni, biciklizni.

Tőlem örökre maradhatna így, nem unatkozom :)

2021. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Amikor nem kell tanulnom, akkor jön a jó öreg Netflix, zenehallgatás (elképesztő, hogy milyen fontos része lett az életemnek a karantén alatt), kutyázás-macskázás, jó idő esetén valami jó kis kinti torna.
2021. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom milyen karanténról beszéltek. Én nem vagyok karantènban. Vagy mindenki külföldön él aki válaszolt?
2021. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!