Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt el ilyen gyorsan az...

Hogy telt el ilyen gyorsan az elmúlt 5-10 év 25-30 évesek nem akarom elhinni hogy már 4 év és 30 vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Lesz ez még gyorsabb is :(
2021. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha gyorsan telt, akkor azt jelenti, hogy jó volt az elmúlt évtized. A rossz dolgok tartanak egy örökkévalóságig.
2021. márc. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó így érzem.. és mellé társul a sehol nem tartok érzés is.
2021. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok ezzel
2021. márc. 13. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát akkor ez egy általános emberi tulajdonság, mert én is így érzem, mint a kérdező és a #3 is. Ez a sehol nem tartok érzés egyébként szerintem azért is lehet, mert az ember csak a hirtelen éles váltásokat, nagy előrelépéseket tudja csak kézzelfoghatóan érzékelni. Azt kell megnézni, hogy évekkel azelőtt hol tartottál, és most hol tartasz. Ha esetleg nem is fejlődtél sokat, még van idő, most változtatni kell a hozzáálláson, és ezentúl céltudatosabban cselekedni. Énnis így igyekszek. Engem is 4 év választ el perpill a 30-tól, de már 2 évvel ezelőtt is belegondoltam, hogy vészesen közelít az idő, viszont nem ez a fontos, hanem hogy tartalmasan teljenek az évek. Az ember az első 18 évét nem tudja teljesen tudatosan értékelni, érettségi után döbbenünk rá, hogy mennyire repül az idő. Viszont a 30 éves is még fiatal. Kb. ekkoriban lesz már meg az a státusz, hogy családalapításban gondolkozzon a többsèg. Kialakul az, nyugi!
2021. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!