Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt időkben azt vettem...

Az elmúlt időkben azt vettem észre, hogy gyorsan felejtek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha tanulok valamit nehezen fogom fel, van mikor teljesen elfelejtem mit tanultam 20 percet. Lemegyek a boltba és szinte már nem is tudom, hogy mit akartam venni. A hosszú távú memóriám pedig tökéletes, mindenre ugyan úgy emlékszemb és idézni is tudok, ahogy volt. Diszgráfiás vagyok.
2015. nov. 4. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui: olyan is van, hogy valakivel beszéltem és 3 perc múlva már nem is emlékszem, sajnos iskolában is meggyűlik vele a bajom. A nyelv tanulás könnyű számomra, a magyar nem. :( Idén érettségizem.
2015. nov. 4. 20:49
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem figyelsz oda kellően arra amit csinálsz (beszélgetés, tanulás) és ezért nem jegyzed meg, próbálj jobban odafigyelni és koncentrálni
2015. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!