Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mosolyognak rám az emberek?

Miért mosolyognak rám az emberek?

Figyelt kérdés
A bezártság miatt van időm gondolkodni a régi szép világban történtekről és megfigyeltem, hogy sokan szoktak rám mosolyogni. Az egyetemen az oktató például, amikor beszedte a vizsgát és odaért hozzám vagy a mekiben a lány, évfolyamtársak (akiket nem ismerek). Miért mosolyoghatnak?

2021. márc. 15. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Kínjukban,mert a maszkban nem tudják ki vagy.Rémlik nekik,de nem tudják biztosra.
2021. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Több opció is lehet. Nők általában így szokták jelezni, ha bejössz nekik és nyitottak lennének a veled való beszélgetésre, tehát szimpatikus vagy neki.


Kedvfüggő is lehet, ha valaki jó passzban van és összenéztek mondjuk egy pillanatra és mosolyog, akkor annak nem feltétlenül kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.


A testbeszéd sokat elárul és szituáció függő is a dolog.

2021. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
honnan tudod, hogy mosolyognak, amikor maszk van rajtuk, ami takarja az arcukat?
2021. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A #2 válaszolón kívül tényleg senki nem olvasta el a három sornyi leírást?
2021. márc. 15. 17:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej vagy, vagy hasonló.
2021. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Maszkban, ugye. Jaj, olyan humoros vagy.
2021. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értitek, hogy ezek nem most történtek, hanem még a normális világban, amikor azt se tudtuk mi az a maszk?
2021. márc. 15. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, szerencsétlenek. :D


#2 voltam.

2021. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Igazad van. Neked viszont köszi!
2021. márc. 15. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak kedvfüggő. Vagy egy miért ne alapon. Szinte mindenkinek jól esik ha rámosolyogmak. Mondjuk én is dolgoztam Mekiben, és már akkor rámosolyogtam egy emberre, amikor a tíz paraszt után végre valaki tudott köszönni. Lehet nálad is hasonló volt az a helyzet.
2021. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!