Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van igény celebekre?

Miért van igény celebekre?

Figyelt kérdés
Minden rosszindulat nélkül, inkább a "jelenség" pszichológiáját firtatva. Együtt sírnak, együtt nevetnek, irigykednek az emberek rájuk/velük. Miért lett ennyire sok ember életének a része sok celeb?
2021. márc. 15. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy bizonyos értelmi szint alatt van igény rá.
2021. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt már mindenki celeb. Ha egyszer megjelenik egy tv showban automatikusan celeb. Meg mit érdekel az engem, hogy a ‘celebek’ mit csinálnak éppen.
2021. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás a 15 perc hírnévről. Ki ne szeretné hogy híres legyen?! És a celebek pont ilyen tömegből kikapott emberek, akiknek semmilyen történetük nincs és híresek. És ezért figyel fel rájuk mindenki, mert titkon azt sugallják hogy te is híresség lehetsz a médiában, még ész vagy szépség se kell hozzá.
2021. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ország erre épül, a népbutitó celebekre, de a tanár meg lassan nincs a középiskolában annyira tolják ezt. Én személy szerint semmi TV műsort nem nézek, mert nem vagyok kiváncsi ezekre a semmit nem érő emberekre, és ezzel van egyvonalban, holtversenyben a sok "influenszer" is.
2021. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pénz
2021. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nem is követek egyet sem, nem nyitok meg celebes cikkeket és elképzelni sem tudom, amit a 3-as ír, hogy valaki valamiért rájuk akarjon figyelni.
2021. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A buta korlatolt embereknek, akik maguktol keptelenek ertelmes velemenyt alkotni, gondolkodni, ertelmesen letezni, szukseguk van az iranyitasara, igazodasi pontokra. A celebek ezt a szerepet toltik be, a butakat a naluk egy fokkal kevesbe butak iranyitjak, befolyasoljak.

Es pluszba meg, lehet gyulolkodni, irigykedni.

2021. márc. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert addig sem foglalkozik az ember a saját életével, nehézségével.
2021. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá igény. Egyszerűen, egyszer valami médiaguru kitalálta és elkezdte tolni. Gondolom lett valami nézettség és egy másik tv is szerzett néhányat. Aztán egymásra licitálva tolják mostmár mindenhol. Azelőtt is voltak ismert emberek, a szakmájuktól eltérő műsorokban, de egy komoly színészt, zenészt már nem tudnak rávenni ilyen szenny műsorokra, ezért kellenek az úgynevezett celebek. Istenigazából akit érdekel, az nézze őket, csak az a baj, hogy a sok fiatalt is meghülyítik.
2021. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hogy vágyakozzanak az emberek olyan tökéletes életre ami nekik van, míg nézi a felületet, jön a sok hirdetés, ellehet adni a sok kacatot amit hirdetnek
2021. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!