Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használnak ki az emberek...

Miért használnak ki az emberek újra meg újra?

Figyelt kérdés

Már nem az első eset, hogy kihasználnak az emberek. Pénzt kérnek kölcsön aztán nem adják vissza. Mindig azt mondják, hogy majd ekkor meg akkor megadom de mégsem adja meg. Tisztára hülyének néznek. Nekem már kellemetlen, hogy mindig kérnem kell a saját pénzem. Ja a legszebb, hogy ezek a nők családosak és a gyerekekkel zsarolnak, hogy jaj nincs mit enni meg betegek stb

Meg, hogy most utoljára adjak neki. Csináltam olyat is, hogy megmondtam hogy nincs pénzem de csak azért is addig könyörgött még nem adtam neki.

Eddig 4 ember csapott be és elég nagy összeg jött ki.

Ebből a pénzből már elmehettem volna wellnessezni.

Az első 15 ezret kért, a második 80 ezret, a harmadik 20 ezret, a negyedik 17 ezret.

Persze ezeket az összegeket nem egyszerre kérték el de akkor is nagy hiány ez nekem.


25/N


2021. márc. 16. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mellette cigiznek? Esetleg isznak?

Vagy más "luxus"ra költik?

Ha nagyon segiteni akarsz:

Meg kell nézni, hogy hova megy a pénzed, meg mire akarják költeni.

Ha gyerekre kér pénzt, mert kaja kell neki, és segiteni szeretnél, akkor inkább vedd meg neki, ami a gyereknek kell, vagy ajánld fel, hogy bevásárolsz, vagy befizetsz egy csekket.

2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De kik ezek? Én is kérek akkor tőled, ha mindenkinek osztogatod... mondj nemet és kész. Nehogy már neked kelljen más gyerekét etetned, mi vagy te szeretetszolgálat?
2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudsz és mersz nemet mondani. Félsz a megjegyzéstől, vitától, stb. Inkább adsz és ide jutsz.


Ne másokat okold a saját hibáidért.

2021. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A munkatársaim (van aki már csak múlt időben)
2021. márc. 16. 19:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tanulsz meg végre NEM-et mondani...??


Se kutyád-se macskád egy kolléga, egyik füleden be, másikon ki, ha ilyesmit kér. És otthagyod.


Ne legyél már Teréz anya+

2021. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen cigiznek, inni nem isznak

Fogalmam sincs milyen luxusra költik a pénzüket

2021. márc. 16. 19:13
 7/20 anonim ***** válasza:
Természetesen a határok megrajzolása fontos. Viszont, nem neked kell szégyenkezni, mert jó ember vagy.
2021. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, téged baleknek néznek!


Ne hagyd magad!

2021. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
B*sszus, ne adj neki!! Felnőtt nő vagy!! Álljál ki magadért. H*lyére vesznek csak. Mondd meg, h nem adsz. Nem kell magyarázkodnod. Ott hagyod azt helló.. Tanulj meg nemet mondani. Akkor lesz kis tekintélyed. Sok dologtól megkímélheted magad. NE ADJ NEKIK.
2021. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#7: ez nem jóemberség, hanem naiv balekság.
2021. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!