Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltak, akiknek az...

Introvertáltak, akiknek az életét jobbá tették a korlátozások: ti nem féltek, hogy egyszer vége lesz?

Figyelt kérdés

Most nem zaklatnak az osztálytársaim. A csúnya arcomat takarja a maszk, nem szólogatnak be miatta az extrovertáltak. Nincsenek bulik és koncertek sok hangoskodó agresszív részeg drogossal.

Engem aggaszt, hogy ezek után átesnek a ló másik oldalára.



2021. márc. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Introvertált vagyok, mégis elegem van már a korlátozásokból.
2021. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Introvertált vagyok, de nem félek..az érettségin már túl vagyok, és a technikum-on már rendes osztályom van szóval kicsit bánom is hogy át álltunk digitálisra.
2021. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerencsére nagyon úgy áll a helyzet, hogy sosem lesz vége :)
2021. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
ja mert csak drogos emberek járnak bulizni. ....
2021. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha introvertált vagy, akkor nem foglalkozol másokkal, megvan a saját életed és ugyanúgy élsz, főképp a saját dolgaiddal foglalkozva. Te inkább gátlásos, aszociális vagy, aki egy átmeneti állapotnak örül és annak, hogy másoknak most nem olyan jó. Úgyhogy normális, introvertált társaim nevében légyszi ne vedd magad velünk egy kalap alá.
2021. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem aki extrovertált, valamilyen úton-módon meg tudja oldani, hogy találkozzon a többi emberrel, barátokkal stb..


Igaz, korlátozottan. Sajnos én azok között vagyok, akik szerint már semmi nem lesz olyan, mint a Covid előtt.


Intro vagyok, de zavar már ez a vírus-mizéria...

2021. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
De, félek. Ennyi szabadidőm életemben nem volt még. Van ülőhely a buszon is. Nem kell egész nap mosolyogni idegen embereknek. Imádom.
2021. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Én csak az éttermeket hiányolom, hogy be tudjak ülni valahova egy kávéra. És nemrég az egyik kedvenc éttermem is végleg bezárt. Röhejes az egész. Csak ezért várom, hogy vége legyen már ennek.
2021. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tette jobbá. Semmi sem változott, csak nem mehetek ki este sétálni.
2021. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 valaki : ***** válasza:
100%

Szerintem nem örülnöd kéne a korlátozásoknak, hanem el kéne menned egy orvoshoz... Komolyan

Biztos, hogy nem vagy csúnya...Hogy mondhatsz olyat, hogy a maszk takarja a csúnya arcodat? :( Nyilván nem jön be mindenki mindenkinek de ettől még nem vagy csúnya, ebben ismeretlenül is biztos vagyok.

Az osztálytársaidat még meg tudom érteni, talán az az egyetlen. Ha piszkálnak részvétem, ha én lennék a szülőd vagy a tanárod, én segítenék, sajnálom, ha a tieid nem. Kitartást.

Az meg hogy bulizó drogosok...Ezt borúsan látod. A fiatalok nem huligánok, a világ nem egy borzalmas hely. Igen, vannak drogosok, egyesek isznak is de a világ nem belőlük áll. Azt kívánom neked, hogy menj egyetemre. Azért, mert ott megtapasztalhatnád amit most kihagytál, de magasabb szinten. Ahol már senki nem piszkál senkit, nem szól be, nem is érdemes megpróbálni, mert akkor azt nézik le, aki kötekedik... Ha meg nem mész egyetemre, akkor is egyszer magad mögött hagyod ezt, de ne a korlátozások tegyék jobbá az életedet... Ez borzasztóan szomorú

2021. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!