Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentettél már meg valakit?

Mentettél már meg valakit?

Figyelt kérdés
Legyen szó apró sérülésről vagy akár az illető életéről.

2021. márc. 20. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sosem lehet tudni. Egy jó szó is életet menthet, és nem tudod meg.
2021. márc. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igaz. Ha ennyivel is sikerült egy ember életét jobbá tenni, annak a sztorija is érdekel.
2021. márc. 20. 00:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát nem megmenteni, de egy lány olyan erős migrénben szenvedett, hogy összegörnyedten hányt az utcán, és én hazatámogadtam.


Elmondása szerint egyedül képtelen lett volna hazajutni ilyen állapotban.

2021. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Egy depis not a mai napig is tamogatok lelkileg meg tanacsokkal!

N


Szepen jon helyre. Hatvanyozottan jon helyre a hangulata! A pszichologusa meg hulyesegekkel traktslta meg eloszedte a multbol a faji dolgokat. Ami nem jo. A pszichologus csodot mondott. Igazabol elmehetnek eletvezetesi tanacsadonak. :)

2021. márc. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Exemet 2 rendőr társaságában mentettem ki a drogos faszija lakásából aki fogvatartotta 1 hete
2021. márc. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Részeget, bokorba eső idős embert, magas cukros személyt.
2021. márc. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, annak számít-e. Kiközösített embereket szoktam felkaros is és bevonni a közössègbe.
2021. márc. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyik barátnőmmel sétáltunk a buszpályára, ő épp a telefonján matatott nagyban és a zebrán sem tette el. A sulink a város szélén volt, és pont olyan szakaszon, hogy az emberek elfelejtik, hogy az már/még lakott terület. Szóval egy busz jóval 50 felett száguldott, a csajszi meg kilépett elé és én rántottam vissza. Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha nem sikerül érte nyúlnom...
2021. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

9-es, megtanulta volna, hogy nem zombulunk nyílt utcán.


Nem sajnálom a telefonbzernyákokat, a sofőrt annál inkább, aki elcsapja az ilyen idiótákat véletlenül.

2021. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!