Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mentettétek már meg embert/...

Ti mentettétek már meg embert/embereket?

Figyelt kérdés

Ilyen dolgokra gondolok, mint például újraélesztés, vkit (nemi) erőszaktól mentés, rablás megakadályozása stb...

Tehát ha te nem lettél volna, meghaltak, meghalhattak volna, illetve egyebek.


2018. dec. 17. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Párszor előfordult már.

Üdv egy tűzoltó.

2018. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy barátnőmmel kajakoztunk, de felborult a kajak. Ő sok vizet nyelt és bepánikolt, ezért majdnem megfulladt. A kajkot viszont nem tudtam egyedül visszafordítani, így csak kiúsztam vele a parta.
2018. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy srác le akart ugrani a Viaduktról. Lebeszéltem róla.
2018. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy bácsit aki a buszmegállóban feküdt, mentőt hívtam hozzá, amíg az kiért stabil oldalfekvésbe helyzetem, és figyeltem az életjeleit. Amikor nem reagált, nagyon megijedtem, elkezdtem nyomkodni a mellkasát, pár perc volt csak és megérkeztek a mentők.
2018. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy 12 éves kislàny sírt a vàrosban a buszpàlyàn odamentem hozzà és elmondta hogy ö egy faluban akart leszàllni de a soför valamiért nem àllt meg neki és végül a kislàny a végàllomàson szàllt le. Vidéki kislàny volt aki egy màsik faluba jàrt àt suliba de az az àllat nem àllt meg neki igy került a vàrosba a buszpàlyàra. Segitettem neki buszt keresni, pénzt adtam neki jegyre és igy vissza tudott menni és megmondtam a soförnek hogy mi csinàlt a kollégàja és hogy mindenképp àlljon meg neki a sulijànàl, nyilvàn jól elkésett de legalàbb visszajutott.
2018. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
100%
Egyszer újraélesztettem egy lányt.
2018. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, én sajna majdnem kinyírtam valakit egy meggondolatlan előzéssel..jogos volt utána magamba szállni..


amúgy van egy olyan rövidtávú célom, hogy önként továbbképzem magam életmentési gyakorlatból..rengeteget vezetek és bármikor lehet éles helyzet, szeretném gyakorlottan kezelni az ilyen helyzeteket..akarok venni minden kocsimba ilyen újraélesztőt is meg vmi kibővített ellátó szettet..


25F

2018. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fagyástól 2 embert.
2018. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy uszodában gyerekeknek úszás oktatás volt, de külsősök is használhatták a nem túl mély medencét. Az egyik vége fokozatosan mélyült, a végén nekem sem ért le a lábam. Az oktató valakivel beszélt, a gyerekek szabadon voltak a vízben azzal a hungarocell micsodával. Én épp a mély részén voltam, mikor az egyik hat év körüli kisfiú elhagyta a segédeszközét és lemerült. Felhúztam. Bepánikolt és nyelt is vizet, de nem lett baja. Nem tudom ez mennyire számít mentésnek, de jó érzés volt jó helyen, jó időben lennem. Később jeleztem az oktatónak, mi történt, és igen hálás volt.
2018. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánkban egy öreg ember feküdt az út közepén vérző fejjel, megnéztem volt pulzusa és lélegzett, kihívtam a mentősöket, majd jól lebasztak engem hogy minek hívtam őket az öreg csak részeg, emiatt elesett és beverte a fejét.
2018. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!